Humenné – Michalovce 2:0 (kon.) | Prostějov – Slovácko 1:2 (kon.) | Púchov – Trenčín 1:1 (kon.)
Plzeň – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Chrudim 2:2 (kon.) | Zlín – Třinec 2:0 (kon.)
Olomouc – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Příbram – Táborsko 0:4 (kon.) | Považská Bystrica – Žilina 1:4 (kon.)
L. Mikuláš – Nowy Sącz 1:1 (kon.) | FC Košice – Pohronie 5:0 (kon.) | Dunajská Streda – Brno 1:1 (kon.)
Jihlava – Olomouc B 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Strakonice – Č. Budějovice 1:11 (kon.)
Hr. Králové – Vlašim 1:1 (kon.) | Kroměříž – Ružomberok 1:3 (kon.) | Ostrava – Skalica 1:2 (kon.)

Bohemians právě vstřelili branku!
    Obrovský tlak Pražanů končí vyrovnávací trefou. Přízemní centr z pravé strany proletěl pokutovým územím až na kopačku MATYÁŠE KOZÁKA, který z bezprostřední blízkosti svou druhou dnešní trefou srovnává na 2:2.
    58. KOZÁK - 1:2

58
    Bohemka je za svou aktivitu přeci jen odměněna. Z hranice šestnáctky se technickou střelou k pravé tyčce trefuje MATYÁŠ KOZÁK.
    49. David JURČENKO - 0:2

49
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Okna v obraně Bohemians využili hosté k parádní a rychlé kombinaci, na jejíž konci byla přesná střela DAVIDA JURČENKA k pravé Soukupově tyčce. Bohemians tak krátce po zahájení druhé půle prohrávají už o dvě branky.
    16. HÁJEK - 0:1

16
    Borkovcův prudký přízemní centr z pravé strany pokutového území dokázal HÁJEK tečovat tak šikovně, že Valeš neměl šanci míči v cestě do sítě zabránit a MFK se tak dostává po čtvrthodině hry do vedení.

Jan Hochman

Branky: 58. Kozák, 82. Kozák – 16. Hájek, 49. Jurčenko

Karty:   12. Kadlec (BOH), 23. Hybš (BOH)

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Valeš – Jindřišek, Beran, Hybš, Mužík, Kadlec, Dostál, Vala, Hůlka, Necid, Osmančík

2. poločas: Soukup – Vala, Křapka, Shejbal – Köstl, Jánoš, Hrubý, Kovařík – Osmančík, Kozák – Prekop

Náhradníci: Shejbal, Jánoš, Kovařík, Köstl, Prekop, Křapka, Hrubý, Kozák

MFK Chrudim: Šerák – Matoušek, Míka, Borkovec, Kutík, Bauer, Hájek, Kosek, Skwarczek, Jurčenko, Látal
    Náhradníci: Mach, Jančura, Straka, Halász, Kesner, Záviška, Sotorník