Anglie – Izrael 2:0 (kon.) | Česko – Německo 2:1 (kon.) | Švýcarsko – Itálie 2:3 (kon.)
Norsko – Francie 0:1 (kon.)
Norsko
0:1 (0:0)
Francie
Neděle 25.06.2023, 20:45 • Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Kluž • Mistrovství Evropy U21 • Skupina D

Utkání je u konce a nakonec se favorit zápasu dokázal prosadit a zvítězit. Po přestávce jsme viděli rozhodně akčnější fotbal, než v první půli a to hlavně ze strany Francie. Klaesson odolával až do 57. minuty, kdy jej po centru z levé strany překonal ranou zblízka Michael Olise. Norové se pak museli pustit do útočení, jenže dnes jim směrem kupředu nebylo moc přáno a vlastně jediná střela na branku přišla až v 87. minutě, kdy z dálky zakončoval Sebulonsen. Další branky už jsme se však nedočkali, zápas skončil výsledkem 0:1, což znamená, že Norsko i po dvou zápasech čeká na bod, zatímco Francie jich má šest a může se těšit na čtvrtfinále. Norsko na postup také ještě může pomýšlet, jenže to musí v posledním utkání zdolat vysokým rozdílem Itálii a doufat, že Francie zároveň porazí Švýcarsko.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:55:19)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:15.

90+4

90+4
    I po následném centru od rohového praporku vznikl před Chevalierem zmatek, ke střele se dokonce dostal i brankář Klaesson, který přišel vypomoci útoku, ale po několika odrazech hráči Francie odkopli.
    90+3. Ceïdeho rána v brance neskončila

90+3
    Srovnat mohl Ceïde, jeho dělovka z vápna šla na branku a Chevalier by ji nemusel mít, ale do rány vstoupil jeden z obránců a srazil ji na roh!

90+2
    A gólman Norska si poradil i s dalším rychlým kontrem, který zleva zakončoval Gouiri. Tentokrát z toho bude roh.

90+2
    Definitivně rozhodnout mohl po rychlém brejku Wahi, jeho střelu z hranice vápna dokázal Klaesson vyrazit před sebe.

90+1
    Útoky Norska naráží na dobrou obranu soupeře, už je to tak trochu křeč.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

89
    Chevalier není spokojen s rozestavením svých spoluhráčů, vyčítá jim, že musel posílat odkop tak trochu naslepo a míč skončil v zámezí.

88
    Francie drží míč na útočné polovině, to jim bohatě stačí.
    87. Sebulonsenova dělovka skončila u Chevaliera

87
    Konečně se Norové dočkali střely, která byla prudká a šla na branku. Zpoza šestnáctky napřáhl Sebulonsen, ale jeho dělovka skončila v místech, kde byl připravený Chevalier.

86
    Centr nevypadal vůbec zle, na malém vápně opět naskakovalo několik plejerů, i tohle zvládla obrana Francie ukočírovat.

85
    Na centr z levé strany si naskakovalo hned několik hráčů, míč skončil mimo hrací plochu a rozhodčí ukázal na roh.