25 11 22 16
Ukrajina
3
22 25 25 25
Středa 28.06.2023, 18:00 • Sportovní hala Mír, Tábor • Evropská liga žen • Semifinále

Nejproduktivnější hráčky zápasu

21 – Oleksandra Milenková
    18 – Anastasija Kraidubová
    13 – Julija Dymarová (20:09:31)

To, co bylo již před tímto zápasem očekávatelné, se potvrzuje, Češky loňskou finálovou účast v Evropské lize žen neobhájí. Naše lvice předvedly vydařený první set, následoval ovšem brutální výkonnostní propad v setu druhém, po vyrovnané třetí sadě následovat opět jasně prohraný set závěrečný.

Vzhledem k výraznému rozdílu ve skóre jsou soupeřky lepší i statisticky, jediné, co dnes hrálo v náš prospěch, je čtyřbodový náskok v počtu bodových bloků.

To už je za mě pro tento přenos vše, přeji top den všem volejbalovým fanouškům!

Konec zápasu

16:25
    Je konec, Ukrajinky byly dostatečně razantní a dnes vítězí.

16:24
    Dlouhá výměna končí bohužel ziskem spousty mečbolů pro Ukrajinu.

16:23
    Lucie Kalhousová zajišťuje tímto úspěšným útokem, že se dnes prohra dvojciferným rozdílem opakovat nebude.

15:23
    Těsný ukrajinský aut, výsledek posledního setu nakonec nebude zas až tak špatný.

14:23
    Dvacátý bod Milenkové ji posílá na pozici číslo jedna v pomyslné tabulce bodujících hráček.

14:22
    Parádní blok Lucie Kalhousové!

13:22
    Ne, o žádné teči nemůže tentokrát být řeč.

13:22
    Těsný aut Kalhousové, trenér našeho týmu si bere výzvu pro případnou teč.

13:21
    Chyba soupeřek po bloku Kalhousové po bloku Kalhousové zlepšuje pohled na skóre zápasu.