Bohemians 1905 – Zalaegerszegi 1:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:0 (0:0)
Zalaegerszegi TA FC
Čtvrtek 29.06.2023, 17:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

Zápas je u konce. Klokani dokázali soupeře přemoci výsledkem 1:0, která gólem zařídil Ladislav Mužík téměř na konci utkání, v 85. minutě. (19:59:13)

90

85
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Autorem branky je LADISLAV MUŽÍK.

46

Do druhého poločasu nastoupí Bohemians v pozměněné sestavě: Soukup – Kadlec, Křapka, Hybš – Dostál, Jánoš, Beran, Kovařík – Mužík, Kozák, Necid

První poločas je minulostí. Přípravné utkání Bohemians s maďarským týmem Zalaegerszegi TA FC nepřineslo žádné branky. Pokračovat se bude za nějakých 10 minut.

45

1

Bohemians Praha 1905: Soukup – Křapka, Hůlka, Köstl – Hála, Hrubý, Jindřišek, Vala, Osmančík – Prekop, Matoušek.
    Náhradníci: Valeš, Reichl – Beran, Hybš, Jánoš, Mužík, Kovařík, A. Kadlec, Dostál, Necid, M. Kozák.

Zalaegerszegi TA FC:.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jiří Polášek

Branky: 85. Mužík

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Soukup – Křapka, Hůlka, Köstl – Hála, Hrubý, Jindřišek, Vala, Osmančík – Prekop, Matoušek.
    2. poločas: Soukup – Kadlec, Křapka, Hybš – Dostál, Jánoš, Beran, Kovařík – Mužík, Kozák, Necid