Chrudim – Živanice 6:0 (kon.) | Admira Praha – Příbram 0:6 (kon.) | Zlín – Líšeň 4:2 (kon.)
Prostějov – Brno 1:0 (kon.) | Táborsko – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Vyškov – Skalica 1:1 (kon.)
Chlumec n/C – Žižkov 0:3 (kon.) | Olomouc B – Žilina B 3:3 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Salzburg – Slovácko 0:3 (kon.) | Ostrava – Žilina cz 0:0 (kon.) | Karviná – Podbeskidzie 2:3 (kon.)
Č. Budějovice – Újpest FC 1:4 (kon.) | Zagłębie – Jablonec 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Sparta B 5:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Jihlava 6:0 (kon.) | Mezőkövesdi – Olomouc 1:2 (kon.) | Kroměříž – Zlín B 1:0 (kon.)
Pardubice – FC Košice 0:2 (kon.)
Bohemians Praha 1905
6:0 (3:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 15.07.2023, 17:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

Fotbalisté Bohemians se naladili na start nové sezóny vítězstvím 6:0 v generálce nad druholigovou Jihlavou. Domácí protočili dvě různé jedenáctky a góly si rovnoměrně rozložili do obou poločasů. To kouč Vysočiny David Oulehla má asi před startem F:NL ještě o čem popřemýšlet. Děkuji za pozornost a přeji hezky strávený sobotní večer! (19:22:45)

90+1

89
    Domácí se ubránili. O chvíli později přišel průnik fotbalisty Vysočiny na levé straně. Také tentokrát z toho ale příležitost pro Jihlavu nebyla.

88
    Hostující Ogiomade získal průnikem na pravé straně alespoň rohový kop.

85
    Utkání se nám pomalu chýlí ke konci. Tenhle výsledek by už mohl zůstat. Byla by to docela slušná pocta čerstvé wimbledonské vítězce Markétě Vondroušové.
    81. Ladislav MUŽÍK - 6:0

81
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A máme tu tenisového kanára! Robert Hrubý rozjel akci přihrávkou doprava na LADISLAVA MUŽÍKA. Ten si balón narazil s Hálou, vběhl do pokutového území a tvrdou ranou pod břevno rozvlnil síť.

80
    Adam Kadlec vyvážel míč z vlastní poloviny. Nakonec se nechal vyhecovat ke střele z dálky, která ale byla zablokována.

77
    Teď ale příležitost zelenobílých. Tomáš Necid sklepl míč pro Davida Puškáče, který křížnou střelou z pravého rohu šestnáctky nepřekonal brankáře. Ten si připsal dobrý zákrok.

76
    Tempo hry už hodně uvadlo. V tomto vedru se ostatně není čemu divit.

75
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Jakub Sellnar, přichází Tomáš Franěk.

74
    Tak i Beran bude pokračovat.

73
    Michal Beran se ve středu hřiště srazil s jedním z jihlavských hráčů. Hostující fotbalista se už zvedl z trávníku, Beran ještě zůstává sedět. Asi to bylo bolestivé.

72
    Šance, kterou měl Jan Kovařík! Na zadní tyči si našel Mužíkův centr. Tvrdou střelou však neprostřelil gólmana.

71
    Právě nabíhající Kovařík nedosáhl u postranní čáry na míč.

70
    Hráči se napili, případně polili vodou a utkání může pokračovat vhazováním Jana Kovaříka.

69
    Rozhodčí nařizuje přestávku k občerstvení a osvěžení.

65
    ze hřiště odchází Matúš Lacko, přichází Jan Vítek,
    ze hřiště odchází Adam Pešek, přichází Matyáš Miška,
    ze hřiště odchází Lukáš Fila, přichází Marvis Ogiomade.

65
    Obraz hry se trochu uklidnil. Klokani drží míč na kopačkách.

Martin Augustin

Branky: 3. Prekop, 12. Dostál, 31. Köstl, 49. Hála, 58. Hrubý, 81. Mužík

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: L. Soukup – Hůlka, Křapka, Hybš – Köstl, Jindřišek (C), Jánoš, Dostál – Prekop, Matoušek – Kozák.

2. poločas: Reichl – Kadlec, Křapka, Vala – Mužík, Beran, Hrubý, Kovařík – Puškáč, Hála – Necid

Trenér: Jaroslav Veselý

FC Vysočina Jihlava: P. Soukup – Svoboda, Tombul, Vedral, Farka – Lacko (65, Vítek), Pešek (65. Miška) – Fila (65. Ogiomade), Tureček, Selnar (75. Franěk) – Araujo-Wilson (40. Tall).
    Náhradníci: Jágrik – Záhradnik, Chytrý, Sládek.

Trenér: David Oulehla