Pardubice – Bohemians 1905 | 0:1 (kon.) | | | Karviná – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Teplice – Plzeň | 1:0 (kon.) |
Slavia – Hr. Králové | 2:0 (kon.) |
Chrudim – Líšeň | 0:0 (kon.) | | | Vyškov – Příbram | 2:1 (kon.) | | | Prostějov – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Táborsko – Kroměříž | 1:0 (kon.) |
Vratimov – Frenštát p/R | 2:6 (kon.) | | | Jeseník – Bruntál | 2:0 (kon.) |
USA – Vietnam | 3:0 (kon.) | | | Zambie – Japonsko | 0:5 (kon.) | | | Anglie – Haiti | 1:0 (kon.) |
Dánsko – Čína | 1:0 (kon.) |
Stal M. – Cracovia | 2:2 (kon.) | | | Raków – Jagiellonia | 3:0 (kon.) | | | Piast Gliwice – Lech Poznaň | 1:2 (kon.) |
Humenné – Bardejov | 5:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Lipany | 4:1 (kon.) | | | Zorja Luhansk – Ružomberok | 1:2 (kon.) |
Šamorín – Trenčín | 3:4 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Pohronie | 3:0 (kon.) | | | DVTK – FC Košice | 0:1 (kon.) |
Trnava – Valencia | 0:1 (kon.) |
konec
MFK Chrudim
0:0
(0:0)
SK Líšeň 2019
Petr Dejnožka
Branky:
Rozhodčí: Zaoral – Hurych, Dohnálek
Diváci: 1 065
Karty: 59. Míka (CHR) – 51. Černín (LIS), 90. Matocha (LIS)
Neproměněná penalta:
MFK Chrudim:
Floder – Kesner (C), Míka, Skwarczek, Borkovec – Jan Řezníček – Záviška, F. Novotný, Langhamer (78. Bauer) – Huf (78. Jurčenko), Látal (72. Hájek).
Náhradníci: Šerák – Kosek, Kutík, Sotorník.
Trenér: Radek Kronďák
SK Líšeň 2019: Vajner (82. Marek) – Černín, Otrísal, Machalík, Matocha (90. Aldin), M. Jeřábek, Sokol, Čermák, Lutonský, Polášek, Vandas (72. Vlasák).
Náhradníci: Mezera, Ulbrich, Pašek, Raab.
Trenér: Petr Maléř
Náhradníci: Šerák – Kosek, Kutík, Sotorník.
Trenér: Radek Kronďák
SK Líšeň 2019: Vajner (82. Marek) – Černín, Otrísal, Machalík, Matocha (90. Aldin), M. Jeřábek, Sokol, Čermák, Lutonský, Polášek, Vandas (72. Vlasák).
Náhradníci: Mezera, Ulbrich, Pašek, Raab.
Trenér: Petr Maléř
Rozhodčí: Zaoral – Hurych, Dohnálek
Diváci: 1 065
ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Ibrahim Aldin.
ze hřiště odchází David Huf, přichází David Jurčenko,
ze hřiště odchází Daniel Langhamer, přichází David Bauer.