Kolumbie – Jižní Korea 2:0 (kon.) | Nový Zéland – Filipíny 0:1 (kon.) | Švýcarsko – Norsko 0:0 (kon.)
Kolumbie
2:0 (2:0)
Jižní Korea
Úterý 25.07.2023, 04:00 • Sydney Football Stadium, Sydney • Mistrovství světa - ženy • Skupina H

Fotbalistky Kolumbie vyhrávají tento zápas 2:0. I když jde o první zápas pro oba týmy, jeho výsledek je důležitý. Ze skupiny postupují dva týmy a na prvním místě by měly skončit hráčky Německa. Ve hře je tedy druhé postupové místo. K němu mají díky výhře výrazně blíže hráčky Kolumbie. Průběžně na něm jsou. (06:20:48)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:0. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:16.

90+5

90+5
    Kolumbijská akce nebyla přesná, Catalina Usmeová nedokázala zakončit.

90+4
    Korea rozehrává na své polovině, mnoho šancí v závěru zápasu k vidění není.

90+3
    Mayra Ramírezová výborně vypálila, ale její pokus kryje brankářka. Jun Jong-gul byla připravená.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.

87
    Střídání v týmu Kolumbie:
    ze hřiště odchází Daniela Montoyaová, přichází Diana Ospinaová.

Střídání v týmu Jižní Korea:
    ze hřiště odchází Chu Hjo-ju, přichází Mun Mi-ra.

86
    Manuela Vanegasová leží na hrací ploše, hra je tedy přerušená.

85
    Mayra Ramírezová tak dlouho čekala na možnost zakončení, až se sama připravila o pozici.

84
    Hraje se především na polovině hrací plochy, brankářky mnoho práce v posledních minutách nemají.

83
    Carolina Ariasová po souboji upadla v pokutovém území, ale rozhodčí nechávají hru plynout.

82
    Nyní se hraje především na polovině hrací plochy. Sledujeme klidnější pasáž hry, Carolina Ariasová to zkoušela individuálně, ale neuspěla.

81
    Linda Caicedová se dostala do zakončení. Rána osmnáctileté hráčky byla zblokovaná na rohový kop.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase skupiny H. Kolumbie míří za výhrou v tomto zápase.

78
    Hráčky Kolumbie nyní vybojovaly díky aktivní hře rohový kop. Catalina Usmeová poslala centr před branku, ale hlavička nebyla přesná.