Bzenec – Lanžhot 0:3 (kon.) | Baťov – Hodonín 2:4 (kon.) | Slavičín – Zlínsko 0:1 (kon.)
Humpolec – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Slavia Hradec Kr. – Vysoké Mýto 2:0 (kon.) | Hořovice – Hostouň 1:2 (kon.)
SK Baťov 1930
2:4 (2:2)
FK Hodonín
Pátek 28.07.2023, 17:30 • Sportovní areál Baťov, Otrokovice • MOL Cup • Předkolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou. (19:25:02)

Je konec! Domácí Baťov nedokázal udržet vyrovnané skóre z poločasového výsledku a nakonec prohrává s Hodonínem 2:4. V prvním poločase nejprve skórovali domácí, zásluhou Bršlici, poté za minutu vyrovnal ranou zpoza šestnáctky Langer. O další minutu později pak otočil výsledek po chybě domácí obrany Holek. V nastavení první půle pak skóroval nádhernou střelou domácí Skyba a odcházelo se do kabin za stavu 2.2. Ve druhém poločase pak několikrát domácí podržel brankář Vitásek, na gólové střely Holka za standardky a poté střelu z voleje od Puchela nestačil a Hodonín tak postupuje do dalšího kola po výsledku 4:2.

90+3

90+3
    Rohový kop pro hosty.

90+2
    Hosté už nikam nespěchají, spíš drží míč a přihrávají si kolem pokutového území soupeře.

90+2
    Rohový kop pro Hodonín.

90+1
    V první minutě nastavení budou vhazovat hosté.

90
    V druhém poločase se budou nastavovat tři minuty.

89
    Domácí hráči nedokázali déle udržet míč u vápna soupeře, času už jim opravdu moc nezbývá.

87
    Brankář Hodonína Adamec vezme míč do svých rukou a už nebude nikam spěchat.

87
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Roziev, přichází Sawalha.

86
    Ofsajd hostí.

85
    Hlavní rozhodčí Vlk ještě dopísknul faul na půli hřiště a vrátil tak míč domácím.

85
    Na vlastní obranné polovině vrátí míč do hry hodonínští.

84
    Na centr ze standardní situace naskočil útočník domácího Baťova Adam Bršlica, jeho hlavička ale nemířila na zařízení.

83
    V posledních minutách jsou aktivnější domácí hráči, ale mají jen asi 10 minut na vstřelení dvou gólů.

82
    Střídání v týmu SK Baťov 1930:
    ze hřiště odchází Tkáč, přichází Bína.

81
    Kašíkův centr přeletěl celé pokutové území a skončil až v autu. Gólman Hodonína bude odkopávat od branky.