Česko – Namibie 15:0 (kon.) | Česko – Itálie 5:2 (kon.)
konec
Česko
5:2 (2:1, 3:1)
Itálie
Sobota 29.07.2023, 21:20 • Charleroi (Belgie) • Mistrovství Evropy v inline hokeji U17 • Semifinále
Partner:
   
  39:48
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi trefili z vlastní obranné poloviny tyčku prázdné brány. Nedlouho poté již mířil ALEX NESRSTA přesně z levé strany. Bez asistence.
   
  24:02
  Česko právě vstřelilo branku!
  Mozr chytil rychlost na pravé straně, nahrál na střed, kde ALEX NESRSTA zakončil do pravého betonu Gallivanoneho, ale měl ještě dost místa na dorážku. Asistence: Marek Mozr.
   
  22:56
  Česko právě vstřelilo branku!
  ŠTĚPÁN LEMPACH se otočil a vypálil na levé straně, následně se kotouč snesl od zad gólmana Gallivanoneho do sítě, nebo možná od zad do nohy a až potom do brány. To je ale asi to poslední, co český tým zajímá. Bez asistence.
   
  21:28
  Itálie právě vstřelila branku!
  Cortese vyřadil ze hry Mozra, předal puk ze středu na pravou stranu, odkud BERNARDO MECONI srovnal na vzdálenější tyč. Asistence: Luca Cortese.
   
  19:26
  Itálie právě vstřelila branku!
  Jindrák udělal obrovskou chybu v rozehrávce. Najednou jej forčekovali tři Italové a LUCA CORTESE zaznamenal z otočky velice důležitý a z pohledu Čechů hlavně úplně zbytečný gól do šatny. Bez asistence.
   
  09:24
  Česko právě vstřelilo branku!
  Lorenz poslal puk bekhendem přes bránu, kde se odrazil od Ruggera Meconiho, FILIP JINDRÁK se otočil a silou vůle skončila jeho střela za čárou. Asistence: Tomáš Lorenz.
   
  06:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Čechům vyšla souhra na jeden dotek! Dufek posunul z pravého kruhu na levý a ŠTĚPÁN LEMPACH zakončil na bližší tyč. Asistence: Adam Dufek.

  Vít Muzikář

  Branky a nahrávky: 7. Lempach (Dufek), 10. Jindrák (Lorenz), 23. Lempach, 25. Nesrsta (Mozr), 40. Nesrsta – 20. Cortese, 22. B. Meconi (Cortese)


  Česko: Šejba (Weber) – Adamec, Uřičář, Lorenz (A), Fehér, Dufek, Řivnáč, Vlk, Jindrák (A), Nesrsta, Lempach, Mozr (C), Koudela.
  Itálie: Gallivanone (Tomasello) – B. Meconi, Oro (A), Cortese (A), Sesana, Novara, Marini, Buratti (A), Carli, Quartuccio, Cioccolanti, Rossetto, R. Meconi (C).

  Rozhodčí: Byczkowsky, Helge
  ocianews.com