Admira Praha – Slavia B 0:4 (kon.) | Plzeň B – Motorlet 3:1 (kon.) | Povltavská – Písek 1:0 (kon.)
FK Admira Praha
0:4 (0:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 06.08.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo
    73. TOULA - 0:4

73
    Slavia B právě vstřelila branku! Navíc znovu inkasují! Tohle už je demolice domácího týmu, tentokrát to byla rychlá akce, na jejímž konci byl DANIEL TOULA.
    59. TRÉDL - 0:3

59
    Slavia B právě vstřelila branku! Další rohový kop na hostující straně přináší další gólovou radost! Na povedený centr si naskočil JAN TRÉDL, po jehož prudké hlavičce se sice gólman natahoval, na zákrok ale neměl šanci.
    55. TRÉDL - 0:2

55
    Slavia B právě vstřelila branku! Hostující celek je ve druhém poločase jasně lepším celkem, což dokazuje druhou vstřelenou brankou v duelu! Rohový kop totiž zamířil přesně na JANA TRÉDLA, jenž nedal brankářovi šanci.
    20. PLANKA - 0:1

20
    Slavia B právě vstřelila branku! A tak přichází trest, do vedení jdou hostující fotbalisté po dvaceti minutách! Po velkém zmatku v šestnáctce před Kellerem se míč dostal na kopačku DAVIDA PLANKY, který se trefuje střelou po zemi, navíc o tyč. S tím nemohl domácí brankář nic dělat.