Česko – Rumunsko 3:2 (kon.)
Česko
3:2 (0:1)
Rumunsko
Úterý 08.08.2023, 17:00 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta (Most) • Reprezentace U17

Sledovali jsme málo vídané utkání. Český celek ještě v 85. minutě prohrával 0:2, přesto nakonec zvítězil 3:2! Češi předvedli heroický závěr a po gólech Koláříka, Míčka a vlastním Dumitry vyhrávají přípravný duel nad Rumunskem. Hned pozítří je na stejném místě naplánovaná odveta a i tu budeme sledovat v online reportáži na našem webu. (18:59:41)

90+6
    90+6. David DUMITRA - 3:2

90+6
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi dokonali obrat! V 96. minutě po rohovém kopu si míč do vlastní brány srazil obránce DAVID DUMITRA a Česko vyhrává 3:2!

90+6
    Češi budou v samém závěru kopat ještě jeden rohový kop.
    90+4. Jiří MÍČEK - 2:2

90+4
    To je závěr. Po velkém tlaku přišel z pravé strany centr do vápna a hlavičkující JIŘÍ MÍČEK srovnává na 2:2!

90+2
    Závěr je hodně divoký, Češi už zkoušejí hrát zcela vabank.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Yanis Pirvu se nechal po jednom ze soubojů ošetřit, již se ale opět hraje.

89
    Střílený centr do vápna gólman vyrazil, následná dorážka Koláříka byla zblokovaná.

88
    Teď tu bude navíc zajímavá standardka pro český tým. Pozice na pravé straně na centr do vápna.
    85. Josef KOLÁŘÍK - 1:2

85
    Češi se přeci jen prosazují. Na pravé straně se ve vápně k míči dostal JOSEF KOLÁŘÍK, jehož přízemní střela skončila až za zády gólmana Rumunska – 1:2!

84
    Na polovině hřiště byl faulovaný Matěj Kvaček, míč mají Češi.

82
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Dennis Krpálek, přichází Matyáš Poturnay,
    ze hřiště odchází Kryštof Čížek, přichází Tomáš Hellebrand.

80
    Do konce zápasu chybí deset minut a Češi se nadále snaží s výsledkem něco udělat. Hosté budou naopak spoléhat na rychlé protiútoky.