Panathinaikos – Marseille | 1:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Maccabi Haifa | 1:2 (kon.) | | | Rangers – Servette | 2:1 (kon.) |
Larnaka – Maccabi Tel Aviv | 1:1 (kon.) | | | Gent – Pogoň | 5:0 (kon.) |
Ždírec – Brno | 1:4 (kon.) | | | Řepiště – Prostějov | 0:26 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 0:8 (kon.) |
Havířov – Hlubina | 0:2 (kon.) | | | Hranice – Uničov | 0:0 (odl.) | | | Štětí – Ústí n. L. | 2:3 (kon.) |
Vsetín – Kozlovice | 3:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Znojmo | 0:0 (odl.) | | | Hodonín – Vyškov | 2:2 (3:5 po pen.) |
Vítkovice – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Holešov – Nové Sady | 4:1 (kon.) | | | Hlinsko – Živanice | 1:0 (kon.) |
Újezd – Velvary | 0:1 (kon.) | | | Slavia Hradec Kr. – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Velké Hamry – Přepeře | 0:0 (odl.) |
Neratovice – Baník Souš | 0:1 (kon.) | | | Č. Krumlov – Vlašim | 0:7 (kon.) | | | Kosmonosy – Varnsdorf | 0:0 (odl.) |
Katovice – Příbram | 1:2 (kon.) | | | Brandýs n/L – Chlumec n/C | 0:2 (kon.) | | | Čáslav – Admira Praha | 1:2 (po pr.) |
Ústí n/O – Žižkov | 0:0 (odl.) | | | Klatovy – Táborsko | 1:6 (kon.) | | | Kladno – Králův Dvůr | 1:0 (kon.) |
Chomutov – Brozany | 0:2 (kon.) | | | Hostouň – Dukla Praha | 1:4 (kon.) | | | Mar. Lázně – Karlovy Vary | 4:0 (kon.) |
Petřín Plzeň – Robstav | 2:1 (kon.) | | | Český Brod – Vltavín | 0:1 (kon.) | | | Nespeky – Motorlet | 6:3 (po pr.) |
Benátky n/J – Zápy | 0:3 (kon.) |
Dominik Rejthar
Branky:
8. Lisý, 84. Demeter – 81. Sow
Rozhodčí: Duda – Šlajs, Pena
Diváci:
Karty: 65. J. Vodrážka (PPL), 90+2. Maxa (PPL) – 71. Rádl (ROB), 85. Sow (ROB)
Neproměněná penalta:
SK Petřín Plzeň:
Suchý – Bednář, Treml, D. Heller (46. Šimáně), Klich, Kohout, Kotěšovec (46. J. Vodrážka, 87. Tětek), Vanc (46. Demeter), Mudra, Provod (76. Maxa), Lisý
Náhradníci: Petr – Tětek, Demeter, Maxa, D. Vodrážka, J. Vodrážka, Šimáně
Trenér:
FK Robstav: Kočí – Tvaroh, Rossmann, Popovič (58. Brabec), Řezáč (58. Havel), Černý, Buneš (46. Petr), Rádl, Musa, Dogan (46. Sow), Šulc
Náhradníci: Švihořík – Brabec, Kraml, Javel, Petr, Vaněk, Sow
Trenér:
Náhradníci: Petr – Tětek, Demeter, Maxa, D. Vodrážka, J. Vodrážka, Šimáně
Trenér:
FK Robstav: Kočí – Tvaroh, Rossmann, Popovič (58. Brabec), Řezáč (58. Havel), Černý, Buneš (46. Petr), Rádl, Musa, Dogan (46. Sow), Šulc
Náhradníci: Švihořík – Brabec, Kraml, Javel, Petr, Vaněk, Sow
Trenér:
Rozhodčí: Duda – Šlajs, Pena
Diváci:
ze hřiště odchází Provod, přichází Maxa.
ze hřiště odchází Řezáč, přichází Havel,
ze hřiště odchází Popovič, přichází Brabec.
ze hřiště odchází Heller, přichází Šimáně,
ze hřiště odchází Kotěšovec, přichází J. Vodrážka,
ze hřiště odchází Vanc, přichází Demeter.
Střídání v týmu FK Robstav:
ze hřiště odchází Dogan, přichází Sow,
ze hřiště odchází Buneš, přichází Petr.