0:3 (0:2)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Pátek 11.08.2023, 20:30Niké liga • 3. kolo

Odo mňa je to pre dnešný večer všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (22:28:37)

Marek Petruš (MFK Zemplín Michalovce): "Nezachytili sme úvod zápasu a inkasovali sme dva góly. Musím však uznať, že Banská Bystrica nás dnes prevyšovala vo všetkých činnostiach, či to bolo v obrane alebo útoku. Bolo ťažké s tým niečo spraviť. Sme smutní, sklamaní, ale musíme dať hlavy hore a niečo s tým urobiť."

Michal Ščasný (Dukla Banská Bystrica): "Prvý polčas nám vyšiel, chvalabohu sme prežili aj tlak Michaloviec v úvode druhého polčasu. Zápas sme však mohli určite zatvoriť skôr, v prvom aj druhom polčase, mali sme veľa šancí a pološancí. Ale je to super, tri body z ihriska súpera sa rátajú. Dlhá cesta domov bude o to veselšia."

V úvodnom zápase tretieho kole Niké ligy víťazí Banská Bystrica na trávniku Michaloviec po solídnom výkone 3:0.

90+2

90+2
    Loptu zakrútil do šestnástky hostí Matúš Marcin, no Matúš Hruška v bránke hostí si loptu pohodlne postrážil a stiahol ju do svojich rukavíc.

90+2
    V úplnom závere zápasu ešte priamy kop pre Michalovce. Záhumenský fauloval Matúša Marcina.

90+1
    V samom závere zápasu ešte domáci budú zahrávať rohový kop. Následný center Lukáša Jánošíka však končí v moci Matúša Hrušku.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Michal Očenáš nadstavovať minimálne 2 minúty.

90
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
    z ihriska odchádza Martin Rymarenko, prichádza David Depetris.

89
    z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Joao Victor Guimarães.

88
    Banská Bystrica dala gól! Timotej Záhumenský skvele v strede poľa získal loptu, potiahol ju stredom ku šestnástke hostí. Prihrávkou našiel kapitána RÓBERTA POLIEVKU, ktorý si potiahol loptu na stredu a následne ju upratal k pravej tyči Szárazovej bránky!

87
    Obrovská šanca hostí, Záhumenský na ľavej strane vyzvŕtal obrancu, jeho krížnu strelu však Száraz vyrazil priamo na kopačku Mareka Hlinku, ktorý v jasnej pozícii minul prázdnu domácu bránku!

86
    Tibor Slebodník po súboji v pokutovom území Michaloviec končí na zemi, gestami si pýta pokutový kop, no jeho prosby nie sú vyslyšané.

85
    Richtárech v ostrom súboji s Lukášom Šimkom. Karta pre hráča Dukly to však nebude.

84
    Šimko na polovici hostí fauloval Záhumenského, dopredu tak pôjdu hostia, hoci sa Šimko veľmi hnevá na verdikt hlavného rozhodcu.