Nitra – Třinec 3:11 (kon.) | Slavia – Vsetín 5:4 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:4 (kon.)
Sparta – Slavia 6:1 (kon.)
HC Slavia Praha
5:4 (2:1, 3:3, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 12.08.2023, 14:00 • Sportovní hala FORTUNA • Billa Cup • Čtvrtfinále

Po závěrečné třetině zůstává skóre stejné, jako po druhé, v této třetině byly síle však opět vyrovnané. Do semifinále postupuje HC Slavia Praha, které odehraje zápas proti HC Sparta Praha v 19:00. (16:00:46)

59:59
    Další Icing Slavie.

59:50
    Zakázané uvolnění Slavie, Vsetín má posledních pár vteřin na srovnání.

57:36
    Vsetínští se po zachycení rozehrávky soupeře dostali do dobré šance, srovnat se jím však zatím nedaří.

53:50
    David šikovně schoval do lapačky Novákovu střelu z ostrého úhlu.

53:13
    Janouškovu ránu chytil David do lapačky.

53:01
    Štěpánek schovává puk pod rukavice a zastavuje hru.

51:08
    Hynkovo nahození šikovně tečoval jeden spoluhráčů, puk skončil těsně mimo branku.

50:45
    Puk se přesouvá ze strany na stranu.

49:15
    Jeden z hokejistů Slavie bekhendem zakončoval, David na něj byl ale připravený.

Lucie Citterbartová

Alžběta Žižková

Branky a nahrávky: 17. Janoušek, 20. Slížek (Janoušek), 31. Malacha (Švec), 34. Slížek, 39. Mikš – 5. Dubec, 23. Němec, 23. Plánka, 24. Němec

HC Slavia Praha: Štěpánek (Barchánek) – Švec, Reich, Dvorský, J. Malacha, Filip, Novák, Hlušička, Mach, Janoušek, P. Malacha, Mikš, Stejskal, Slížek, Rosenbaumová, Marek, Švancar, Hlaváček, Hörnig, Benýšek
    VHK ROBE Vsetín: David (Vyškovský) – Spitzer, Hynek, Dubec, Koňařík, Šedlbauer, Karola, Němec, Bláha, Kučerňák, Nedzynski, Krupa, Drozd, Plánka, Klimša, Posad