Čtvrtek 17.08.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Přípravné zápasy dorostu

Konec zápasu. (19:57:50)

58:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí stále ještě nemají dost! Tlak v posledních vteřinách vyvrcholil v trefu TOMÁŠE ROLINKA – 16:0! Asistence: Vít Macek.

56:22

54:22
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Štěpán Lempach – 2 min., krosček.

52:54
    Góly ale padají na opačné straně! Teodor Vápeník připravil zakončení pro VÍTA MACKA, jenž zakulatil skóre na 15:0!

51:20
    Zápas se již spíše dohrává, více do šancí se nyní dostávají němečtí mladíci.

47:27
    Kombinace Jansy s LUKÁŠEM KORCEM končí čtrnáctou brankou v síti Eisbärenu – 14:0!

45:23
    Stockerova prudká rána z pravého kruhu skončila u Netušila.

44:21
    Snahu o čtrnáctou gólovou radost zastavil ofsajd.

43:15
    Německý brankář utlumil na své hrudi další střelu Rolinka.

40:44
    Hned v první minutě třetího dějství jsme viděli dvě přečíslení dva na jednoho na obou stranách, zcela však opačně vyřešené. Hosté šanci nezužitkovali, z protiútoku trestal TEODOR VÁPENÍK – 13:0! Asistence: Vít Macek a Pavel Tvrdík.

40:01

Ve druhém dějství domácí sice zmírnili svůj brankostroj, přesto ale i tak třetinu v klidu vyhráli a vedou již 12:0!

40:00

39:13
    Už se zdálo, že německý celek zvládne závěr druhé třetiny se ctí, opak je ale pravdu. Souhra mladíků Dynama přinesla přesné zakončení z čepele ERIKA ÚLEHLY – 12:0! Asistence: Lukáš Korec.

38:13
    Tak přece jen jsme se dočkali třetí trefy! Rychlá souhra v útočné třetině přinesla finální křižnou přihrávku brankovištěm na opačnou stranu, kde si pro vstřelený gól sjel DAVID KRČÁL – 11:0! Asistence: Vít Macek a Filip Křečan.

35:37

34:44
    Vápeník měl velmi slušnou šanci v početní převaze, s pukem si vyjel do prostoru kruhů, ale svoji střelu pod břevno nestlačil.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 1. Pasek (Ruml), 3. Krčál (Tvrdík), 10. V. Tvrdík (Joska), 12. Drábek (Lempach), 13. V. Tvrdík (Macek), 15. Rolinek (Macek, Krčál), 17. Drábek (Joska, P. Tvrdík), 18. Rolinek (Ruml, Macek), 25. Lempach (Joska), 28. Macek (Ruml), 39. Krčál (Macek, Křečan), 40. Úlehla (Korec), 41. Vápeník (Macek, P. Tvrdík), 48. Korec (Jansa), 53. Macek (Vápeník), 59. Rolinek (Macek)

HC Dynamo Pardubice: Vermiřovský (Netušil) – Vápeník, Ruml, Jansa, Křečan, Koudelka, Řehořek, Šulc – Rolinek, Krčál, Macek, Úlehla, Korec, Lempach, V. Tvrdík, P. Tvrdík, Drábek, Joska
    Eisbären Berlín: Wild (29. Scheida) – Harr, Stocher, Ottterstätter, Viretzschmer, Lehr, Martin – Schälek, Michalevič, Gavriluk, Schäfer, Blank, Hurbanek, Puttkarchmer, Mats, Schweinert, Henzel, Wolfsteiner, Hermann