12:0 (3:0, 6:0, 3:0)
Norimberk Ice Tigers
Pátek 18.08.2023, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy dorostu

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pátečního odpoledne se s vámi loučím a u dalších přenosů se opět budu těšit, na shledanou (14:56:56)

Je dobojováno! Celé utkání se hrálo jen na jednu branku a zápas nakonec skončil drtivým vítězstvím plzeňských indiánů 12:0. Hosté prakticky branku Štěpána Houdka neohrozili, pamatuji si pouhé dvě střely na bránu. Brankář Škody tak při své premiéře vychytal čisté konto.

59:27
    Václav Pitter hledal před brankou dobře postaveného Daniela Křepela, ten se nyní ale k puku nedostal.

58:31
    Matyáš Úbl pálil z osy hřiště, Jankov jeho pokus dokázal vytěsnit mimo tři tyče svým ramenem.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny a i celého zápasu, na prodloužení to dnes opravdu nevypadá.

57:48
    Úbl si pro sebe vyhrál buly v útočné třetině, poté hned oslovil před brankou Antonína Klatovského, proti jeho ráně ale vytáhl Jankov zákrok utkání.

57:24
    Hosté vyhodili kotouč tak šikovně, že to není ani zakázané uvolnění.

57:03
    Petr Kocek se dostal k další střele, nyní z pravého kruhu, ale bližší tyč netrefil.

56:25
    Plzeň si tohle utkání vyloženě užívá, ani ke konci zápasu plzeňské tempo vůbec nepolevuje.
    54:50 Matyáš ÚBL - 12:0

54:50
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tucet! Škoda využívá další početní výhodu a vede 12:0. Antonín Klatovský našel krásnou přihrávkou přes šíři pásma volného MATYÁŠ ÚBLA, který dokázal přehodit beton brankáře. Asistence: Antonín Klatovský

54:18
    Vyloučení v týmu Norimberk Ice Tigers:
    Heinik – 2 min., podrážení.

53:34
    Daniel Křepel chtěl rovněž vsítit svou třetí branku v zápase, ale jeho rána z levého kruhu svůj cíl nenašla.

52:50
    David Slačík se pokoušel o "michigan", v poslední moment mu ale kotouč spadl z hokejky, jaká škoda.

52:23
    Plzeňané nyní jen nahodili kotouč do pásma a celá pětka spěchala na střídačku.

51:21
    Pokud mě paměť neklame, tak hosté podruhé v zápase zaměstnali brankáře Štěpána Houdka, první střela navíc byla v početní výhodě. Nyní vystřelil krátce za modrou čárou Jan-Luka Meißner, jeho pokus byl nicméně slabý a navíc šel jen doprostřed brány.

50:01
    Další hezká kombinace prvního útoku Škody. Antonín Klatovský měl na hokejce třetí gól, ale v nejméně vhodnou dobu mu puk přeskočil hokejku.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 3. Křepel (Kocek, Chasák), 16. Kocek (Šulan, Slačík), 20. Hanzák (Slováček, Fehér), 22. Chasák (Křepel), 29. Úbl (Slačík, Černý), 30. Hanzák (Kocek), 33. Klatovský (Úbl), 37. Fiala (Křepel), 40. Klatovský (Úbl, Slačík), 42. Křepel (Pitter), 48. Slačík (Úbl), 55. Úbl (Klatovský)

HC Škoda Plzeň: Houdek (Pavlis) – Hanzlík, Kocek, Šulan, Matějka, Mašek, Černý (A), Fiala – Slačík, Klatovský, Úbl (C), Fodor, Bělík, Pitter, Chasák, Hanzák, Fehér, Křepel, Slováček.
    Trenér: Michal Straka.

Norimberk Ice Tigers: Kolarik (32. Jankov) – Wunderlich, Ermakow, Chernov, Popp, Meißner, Heinik, Zvolanek, Vogel – Eichmann, Miksch, Bankhofer, Körber, Klimmt, Nemirovsky, Tremmel, Schmidt, Fröber, Bauer, Hiezl, Vatagin.

Rozhodčí: Balák – Brtník, Rubáš.