Zlín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 7:5 (kon.)
Sparta – K. Vary 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – Liberec 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 5:0 (kon.)
Pardubice – Olomouc 6:3 (kon.) | Přerov – Jihlava 1:5 (kon.)
HC VERVA Litvínov
7:5 (2:1, 3:2, 2:2)
BK Mladá Boleslav
Sobota 26.08.2023, 13:00 • Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů • Skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje. Nejvyšší juniorská soutěž v Česku je zpátky! V prvním kole se proti sobě utkají Litvínov na ZS Ivana Hlinky týmy HC Verva Litvínov a BK Mladá Boleslav. Utkání začíná ve 13:00.

HC VERVA Litvínov: Kubík – M. Hora (A), Prokeš, Bystřický, Werner, Vyhlídal, Zachariáš, Hocelík – Dohnal, Čech (C), Peroutka – Maštalířský, Scafari, Vishneuski – Tůma, Špaček, Bednařík.

BK Mladá Boleslav: Forst – Sypecký, A. Vlasák, Křepelka, Průšek, Nemec, Hrouda (A), Moravec (C) – Hruška, Polák, Hurt – Dobner, Gardoň, Teplý – M. Vlasák, Zvagulis, Šachl – Kučera, Vojáček, Malínek (A).

00:01

00:10
    Puk si hned získala domácní strana, která se drží Forstovo brány.

01:03
    Bystřický se po získání puku pokusil o vstřelení, avšak rána letěla mimo bránu.

01:43
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po vybojovaném puku se podařilo Honzovi TEPLÉMU s asistencí Honzi HURTA vstřelit první gól zápasu.
    01:43 Josef TEPLÝ - 0:1

03:30
    Litvínovský tým vyrazil do boje a pokouší se prostřelit brankáře Forsta.

04:43
    Moravec dostal přihrávku od spoluhráče, avšak ji nedokázala využít a skončila u litvínovských hráčů.

06:00
    Sypecký se snaží dostat před domácí obranu, ale zatím se mu to nepovedlo.

07:19
    Litvínovský tým dostal na chvíli šanci a obklíčil bránu hostů.
    Obrana protihráčů se však nevzdává a střelu poslala pryč.

10:56
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí hráči se nevzdali a Ondřej Postl s asistencí Dominika Čecha srovnali skóre dnešního zápasu.
    10:56 Ondřej POSTL - 1:1

14:39
    Maštalířský se pokusil vstřelit, avšak jeho střela skončila v síti.

15:13
    Hosté se snaží probojovat skrz domácí, ale to se jim zatím nedaří.

16:10
    Hurt se na chvíli dostal do popředí a snaží najít skulinku k bráně Kubíka.

17:08
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Tomáš Moravec – 2 min., vysoká hůl.

17:12
    Šimon Nemec – 2 min., hákování.

17:56
    Litvínovským hráčům se povedlo dostat do popředí a prostřelit bránu hostů, díky čemuž si připsali druhý gól zápasu. Antonín SCAFARI s asistencí POSTLA.
    17:56 Antonín SCAFARI - 2:1

20:00

V první třetině se hned v druhé minutě povedlo hostům prostřelit brankáře Kubíka, avšak litvínovští hráči se nevzdali a v polovině třetiny dorovnali. Poté už jen probíhal dlouhý boj, který ke konci vyhrála litvínovská strana a připsala si druhý gól zápasu.

20:01

20:06
    První útočnou akcí začal hned domácí hráč Zachariáš.

20:17
    Hra začíná u hostů a domácí hráči se snaží využít šance.

20:52
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
    Radek Vyhlídal – 2 min., nebezpečná výstroj.

22:20
    Vlasák se pokusil prostřelit obranu domácích, avšak nezdařile.

22:55
    Střely na Kubíka teď lítají ze všech stran, ale on zdařile všechny zatím pochytal.

23:24
    Hostům se povedlo nakonec dostal přes Kubíka a dorovnali. KŘEPELKA s asistencí ZVAGULISE.
    23:24 Karel KŘEPELKA - 2:2

24:35
    Hosté zkusili své štětstí i podruhé a připsali si třetí gól zápasu. MORAVEC s VLASÁKEM připravili nahrávku GARDOŇOVI, který vstřelil gól.
    24:35 Matěj GARDOŇ - 2:3

26:02
    Hora získal puk a poslal ho na stranu hostů, avšak jeho spoluhráči ho nestihli získat.

27:12
    Jan Kučera – 2 min., hákování.

28:10
    Lukáš Hocelík – 2 min., podrážení.

28:50
    Křepelka vyrazil sám k bráně, avšak Kubíka se mu nepodařilo prostřelit.

29:20
    Hosté jsou opět v plném počtu.

29:48
    Hosté se snaží využít posledních 20 sekund přesilovky a obkličují bránu Kubíka.

30:10
    Domácí jsou také v plném počtu.

32:00
    Hra se opět odehrává před branou Kubíka, který zůstává ve střehu.

32:54
    Litvínovským hráčům se povedlo udržet u brány hostů a dorovnali. Asistence: Ondřej Postl a Dominik Čech.
    32:54 Matěj MAŠTALÍŘSKÝ - 3:3

33:15
    Litvínov právě vstřelil branku
    Domácím se stále nevzdali a povedlo se jim vstřelit další gól.
    BEDNAŘÍK s VISHNEUSKIM asistovali Antonínovi SCAFARIU, který prostřelil Forsta.
    33:15 Antonín SCAFARI - 4:3

33:27
    Litvínovu přálo štěstí i napotřetí. Matěj HORA s asistencí ZACHARIÁŠE.
    33:27 Matěj HORA - 5:3

35:40
    Litvínovští hráči si opět snaží vybojovat místo u brány protihráčů, avšak zatím nezdařile.

37:21
    Bednařík vyjel sám s pukem na bránu, ale jeden z hostů ho stihl vzít a vyslal ho na domácí stranu, kde už čekali jeho spoluhráči.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

40:00

Druhá třetina přála nejvíce domácím hráčům, kteří si přípsali jen za tuto třetinu tři góly. Uvidíme, jak na to zareaguje tým hostů po přestávce.

40:01

40:33
    Domácí hráči vyslali puk na stranu hostů a snaží se obklíčit Forsta.

42:36
    Hosté se hned po písknutí vydali k bráně Kubíka, kde už ho obkličují.

43:13
    Karlovi KŘEPELKOVI se povedlo najít skulinku v bráně Kubíka a přidává další gól.
    43:13 Karel KŘEPELKA - 5:4

44:27
    Kubík je opět pod palbou střel, ašak se zatím zdařile drží.

45:14
    Hra začala u domácí brány, čehož se pokouší využít tým hostů, který se snaží přechytračit Kubíka.

46:07
    Zatím však nezdařile, čehož využil domácí tým a posílá puk na druhou stranu hřiště.

47:00
    U domácích puk, však dlouho nevydržel a po vybojování týmem hostů se jim podařilo dorovnat skóre.

48:44
    Moravec odjíždí za bránu a předává puk Vlasákovi, který míří sám na Kubíka.

50:00
    Domácí jsou opět v plném počtu.

50:12
    Hosté si na chvíli vybojovali místo u domácí brány, avšak domácí to jen tak nenechali a zamířili s pukem k Forstovi.

53:32
    VISHNEUSKI s BYSTŘICKÝM připravili nahrávku pro domácího hráče HOCELÍKA, kterému se podařilo vstřelit šestý gól.
    53:32 Jakub BEDNAŘÍK - 6:5

55:00
    Do konce zápasu zbývá posledních pět minut a na ledě probíhá boj o puk a udržení u brány. Zatím se nejvíce daří udržet domácícm, kteří se pokoušejí znova o štěstí.

55:54
    Zakázané uvolnění hostů.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu.

58:28
    Hosté se snaží ještě dorovnat a snaží se prostřelit domácího brankáře Kubíka.

59:30
    V posledních třiceti vteřínách se podařilo hráči BEDNAŘÍKOVI s asistencí VISHNEUSKIHO dát poslední gól.
    59:30 Jakub BEDNAŘÍK - 7:5

Konec zápasu. (15:10:59)

Barbora Kaftanová

Branky a nahrávky: 11. O. Postl I (D. Čech), 18. Scafari (O. Postl I), 33. Maštalířský (O. Postl I, D. Čech), 34. Scafari (Bednařík, Višněvskij), 34. M. Hora (Zachariáš), 54. Bednařík (Bystřický, Višněvskij), 60. Bednařík (Višněvskij) – 2. Teplý (Hurt), 24. Křepelka (Zvagulis), 25. Gardoň (T. Moravec, M. Vlasák), 44. Křepelka (Hruška, Teplý), 47. Kučera (Polák, Gardoň)

HC VERVA Litvínov: Kubík – M. Hora (A), Prokeš, Bystřický, Werner, Vyhlídal, Zachariáš, Hocelík – Dohnal, D. Čech (C), Peroutka – Maštalířský, Scafari, Višněvskij – L. Tůma, Špaček, Bednařík – O. Postl I, Ducháček.
    Trenér: Martin Tvrzník

BK Mladá Boleslav: Forst – Sypecký, A. Vlasák, Křepelka, Průšek, Hrouda (A), T. Moravec (C), Š. Němec – Hruška, Polák, Hurt – Dobner, Gardoň, Teplý – M. Vlasák, Zvagulis, Šachl – Kučera, M. Vojáček, Malínek (A).
    Trenér: Marek Melenovský stud.

Rozhodčí: Tomáš Micka, Jakub Zeliska – Ondřej Kokrment, Goran Jurak