FC Košice – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Skalica – Michalovce 2:1 (kon.) | Trenčín – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
AS Trenčín
1:0 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Sobota 02.09.2023, 18:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 6. kolo

V šiestom kole Niké ligy AS Trenčín potvrdzuje solídnu formu a víťazí nad DAC Dunajská Streda 1:0. Hostia hrali od 23. minúty bez vylúčeného Risvanisa, jediný gól stretnutia zaznamenal v 69. minúte Matúš Kmeť. Odo mňa je to pre dnešný večer z Trenčína všetko, ďakujem za pozornosť a želám ešte pekný sobotný večer. (19:56:57)

90+6

90+6
    Nadstavený čas vypršal, zdá sa, že hostia majú poslednú možnosť na vyrovnanie.

90+5
    Kmeť trošku podcenil rýchlosť Andzouanu, ktorý sa vrútil do pokutového územia AS. Loptu si však príliš predkopol a následne ho čisto takticky odstavil aj brankár Vozinha.

90+4
    Trenčania sa snažia držať loptu čo najďalej od svojej bránky a robia to veľmi umne.

90+3
    Krásna strela Bariša, kapitán AS delovkou opečiatkoval brvno Popovićovej bránky!

90+1
    Striedanie v tíme AS Trenčín:
    z ihriska odchádza Hilary Gong, prichádza Jude Sunday.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Marhefka nadstavovať minimálne 5 minút.

89
    Žltá karta pre tím AS Trenčín (Damián Bariš).

88
    Domáci však zo štandardnej situácie nič zaujímavé smerom ku bránke hostí nevymysleli.

87
    Dimun nedovolene zastavil Dominika Hollého. Domáci majú výhodu štandardnej situácie zo zaujímavej pozície.

86
    Dunajská Streda vrhá už všetky zvyšky síl do útoku, pomer hráčov na trávniku máme vyrovnaný a hostia tak majú o čosi väčšiu šancu aspoň vyrovnať.

85
    z ihriska odchádza Njegoš Kupusović, prichádza Jesse Akila.

84
    Čermákov pas na hranicu pokutového územia hostí našiel Filipa Kašu, ten však hlavičkoval nad bránku Vozinhu.

83
    Emócie sú teraz na oboch stranách, Ibrahim niesol červenú kartu ťažko a odkopol fľašu s vodou smerom ku striedačke hostí. Následne vznikla výmena názorov, ale snáď budeme čoskoro pokračovať v zápase.

82
    Druhá žltá a následne červená karta pre tím AS Trenčín (Rahim Ibrahim).

82
    Na trávniku ostáva ležať po súboji s Ibrahimom otrasený Christián Herc. Rahim Ibrahim si vyslúžil žltú kartu a keďže je to dnes druhá, tak je to automaticky červená!

82
    Máme pred sebou azda posledných 10 minút riadneho hracieho času, Trenčín stále vedie nad Dunajskou Stredou 1:0.