Přerov – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Tábor – Slavia | 2:3 (1:3 po s.n.) |
Kladno – Liberec | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 3:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 7:6 (kon.) | | | Jihlava – Poruba | 2:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – K. Vary | 1:3 (kon.) |
Třinec – Mountfield HK | 2:3 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 4:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Sparta | 3:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Plzeň | 7:5 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 1:2 (po pr.) |
K. Vary – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) | | | Pardubice – Přerov | 5:4 (po pr.) |
Tappara – Skellefteå | 3:5 (kon.) | | | Pardubice – Ingolstadt | 6:1 (kon.) | | | Ženeva – Rouen | 9:1 (kon.) |
Belfast Giants – Bolzano | 4:0 (kon.) | | | Salzburg – Stavanger | 5:2 (kon.) |
HC MUNI – BO Ostrava | 13:7 (kon.) |
konec
HC Motor České Budějovice
3:5
(1:1, 1:2, 1:2)
HC Sparta Praha
Adam Pavlíček
Branky a nahrávky:
16. M. Kříž (Pitel), 40. Sochor (M. Kříž, Placek), 56. Hoch (Aulický, Kusak) – 7. Žmola (J. Tůma), 22. Daníček (Hamršmíd, Bareš), 40. Žmola (Fábry, Hrabík), 47. Holeček (Daníček), 60. Žmola (Kalista)
Rozhodčí: Valenta, Hucl – Jindra, Malý
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Motor České Budějovice:
Mařík (Maleček) – Buzek, Placek, Vachun, Březina, Willmann, Gřegořek – Šimon, Pospíchal, Humeník – Pitel, Petrásek, Kotous – M. Kříž, Aulický, Sochor – Mojsejev, Kusak, Hoch.
Náhradníci:
Trenér: Skuhrovec
HC Sparta Praha: Kalista (Vedral) – J. Tůma, T. Bartoň, Culek, J. Červenka, Samson, David, Mack – S. Pavlák, Krupička, Fábry – Daníček, Odehnal, Hrabík – Novák, Bareš, Vitouch – Holeček, Žmola, Hamršmíd.
Náhradníci:
Trenér: Netík
Náhradníci:
Trenér: Skuhrovec
HC Sparta Praha: Kalista (Vedral) – J. Tůma, T. Bartoň, Culek, J. Červenka, Samson, David, Mack – S. Pavlák, Krupička, Fábry – Daníček, Odehnal, Hrabík – Novák, Bareš, Vitouch – Holeček, Žmola, Hamršmíd.
Náhradníci:
Trenér: Netík
Rozhodčí: Valenta, Hucl – Jindra, Malý
Diváci:
Jakub Tůma – 2 min., sekání.
Ondřej Culek – 2 min., podrážení.
Jan Hamršmíd – 2 min., držení.
Březina T. – 2 min., vysoká hůl.
Hoch Š. – 2 min., podrážení.
Marek Daníček – 2 min., podrážení.
Mařík M. – 2 min., podrážení, odpyká Humeník M..
Oliver Samson – 2 min., sekání.