Letňany – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Kopřivnice – Pov. Bystrica 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Technika Brno 7:6 (kon.)
Opava – Šumperk 4:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 6:5 (kon.)
Vyškov – Vel. Meziříčí 2:3 (po pr.) | Benátky n/J – Děčín 3:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kralupy n. Vltavou 0:0 (zruš.)
Písek – Příbram 3:2 (kon.)
IHC Králové Písek
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
HC Baník Příbram
Úterý 12.09.2023, 18:30 • Zimní stadion Písek • Přípravné zápasy

59:44
    Zmatek v píseckém brankovišti! Doráželo hned několik hráčů hostů, ale Kříž nepropustil touš za svá záda.

Je to tak! Branka hostů zůstává prázdná.

56:49
    Brejk Písku! Rousek poslal přihrávku na Volfa, který však minul.

49:17
    Domácí teď chybovali a do samostatného úprku se dostal Pětník. Ten chtěl poslat puk mezi betony brankáře Kříže, ale písecký gólman střelce přečetl.

47:43
    Poslední okamžiky jsou pro hosty nemilosrdné. Situaci neustál Mařík, který ve středním pásmu nesmyslně sestřelil hokejistu domácích. Dvě minuty za napadení.
    46:46 MATIÁŠEK - 3:2

46:46
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové využívají přesilovou hru! Krásnou kombinaci zakončil útočník JAN MATIÁŠEK. Asistence: Tomáš Rousek, Vladimír Hanus.

45:34
    Příbramští hráči se drželi v pásmu, avšak s agresivitou to přehnal Mařík, který si jde odpykat dvouminutový trest za krosček.
    43:01 ROUSEK - 2:2

43:01
    Tak to překvapilo všechny a hlavně brankáře Baníku! TOMÁŠ ROUSEK se ujal puku na pravé straně a vyslal překvapivou a především přesnou střelu, která skončila v síti. Asistence: Lukáš Volf.
    37:15 PINKAS - 1:2

37:15
    Příbram právě vstřelila branku!
    Teď už to tam ale hostům padlo! TADEÁŠ PINKAS se zapisuje na listinu střelců po nádherné střele. Asistence: Matěj Kolda, Dominik Havelka.

36:25
    Jakub Mařík se dostal do samostatného úniku, ale nedokázal zakončit! Obrovská šance pro Příbram.

31:43
    David Zdeněk fauloval píseckého kapitána, který se chystal vyslat pumelici z mezikruží. Dvě minuty pro obránce Baníku.
    26:37 VOLF - 1:1

26:37
    Králové odpovídají! Kapitán LUKÁŠ VOLF propálil Jirouška. Asistence: Jan Radoš.
    22:58 KREJČÍ - 0:1

22:58
    Chyba Písku potrestána! Domácí šli střídat v nevhodnou chvíli a Baníku se tak otevřel prostor. Bednařík našel na levé straně rozjetého DANIELA KREJČÍHO, který prostřelil píseckého brankáře. Asistence: Lukáš Bednařík.

18:55
    Pětník se skvěle prodral do útočného pásma a málem trefil pravý horní růžek! Chyběly milimetry, aby mohla Příbram slavit.

04:20
    Z čista jasna se kotouč dostal do prostoru mezi kruhy, kde byl jen a pouze písecký kapitán Volf. Jeho prudká rána ale šla mimo tři tyče.

03:23
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Rajgl zasáhl vysokou holí hráče Písku. Dvě minuty.

02:00
    Prvním potrestaným hokejistou se stává domácí Turek, který podrazil svého protivníka ve vlastním obranném pásmu.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 27. Volf (Radoš), 44. Rousek (Volf), 47. Matiášek (Rousek, Hanus) – 23. Krejčí (Bednařík), 38. Pinkas (Kolda, Havelka)

IHC Králové Písek: Kříž (Svoboda) – Radoš, Hanus, Šilhán, Turek, Pavlát, Kurfürst – Matiášek, Volf (C), Rousek – Ženíšek, Koupal, Hrakholski – Novotný, Brož, Kolář – Beránek
    Trenér: Trummer

HC Baník Příbram: Jiroušek (Tichon) – Krejčí, Havelka, Zdeněk, Jelínek, Patzelt, Rajgl – Kafka, Kolda, Pinkas – Mařík, Pětník, Furch (C) – Bednařík, Bečvář, Svoboda
    Trenér: Bělohlav