Frýdek-Místek – Třinec 3:0 (kon.) | Hodonín – Ostrava B 0:3 (kon.) | Slovácko B – Blansko 2:0 (kon.)
Karviná B – Uh. Brod 3:0 (kon.) | Uničov – Znojmo 1:2 (kon.) | Zlín B – Bohunice 0:3 (kon.)
Frýdlant n/O – Zlínsko 2:0 (kon.) | Hlučín – Start Brno 0:0 (kon.)
FC Hlučín
0:0 (0:0)
TJ Start Brno
Středa 13.09.2023, 18:00 • Městský fotbalový stadion Hlučín, U Stadionu 1798/15. • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

Skončilo vložené 17. kolo MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín potřetí za sebou doma remizoval, tentokrát s TJ Start Brno. Diváci v Hlučíně branku neviděli, i když šancí bylo v zápase dost. Do obou poločasů vstoupili lépe hosté, následně ale domácí převzali iniciativu a zatlačili svého soupeře. Několikrát měli obrovskou šanci skórovat, nestálo při nich ale štěstí. Hlučín je tak po sedmi odehraných zápasech na pátém místě, hosté z Brna zůstávají na první pozici. (19:58:36)

90+5

90+4
    Na zadní tyči hlavičkoval Březina, následně střílel vysoko nad Havlín.

90+4
    No a můžou to být hosté, kteří rozhodnou. V poslední minutě nastaveného času mají k dispozici rohový kop.

90+4
    Taktické střídání na straně Brna. Ze hřiště odstupuje Zikl, místo něj si přichází na poslední vteřinky zahrát Pařízek.

90+3
    Další stoprocentní šance Hlučína, Bouoli si naskočil na centr a nikým nehlídaný hlavičkou posílá míč těsně vedle tyče!

90+3
    Wala se dostal z levé strany až do vápna, jeho přihrávka byla sražená do zámezí. Hlučín má možnost skórovat z rohového kopu.

90+2
    Velkým hrdinou mohl být Kania, který si naběhl na centrovaný míč, který propadl až na zadní tyč, bohužel ale na něj nedosáhl.

90+1
    Nad Hlučínem se stahují mračna, zápas skončí v pravý čas. Těžko říct, jestli diváci uvidí nějakou branku. Hlučín tlačí svého soupeře, k zakončení se ale neumí dostat.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Kania to zkusil levou, Chmiel si jeho pokus pohlídal.

88
    Bouoli se dostal k zakončení v šestnáctce, jeho pokus ale nebyl dostatečně razantní. Hlučín ale i tak zůstává na útočné polovině a vytváří si závěrečný tlak.

87
    Poslední střídání je na světě. Ze hřiště odstupuje Kovala, místo něj přichází Levčík.

87
    Centr z pravé strany našel pouze rukavice Chmiela a ten míč kryje. Hlučín je v posledních minutách v útoku velmi nepřesný.

86
    Murin má míč ve své moci a vyhání své svěřence do útoku. Mezitím se u lajny připravuje Levčík a to bude zřejmě poslední oživení útoku.

85
    Blíží se konec utkání, Hlučín stále neumí najít recept na dobře pozornou obranu. Naopak Brno evidentně bude s bodem spokojené.

85
    Další střídání na straně hostů. Ze hřiště odstupuje Rogožan, místo něj přichází na posledních pár minut Halcin.

84
    Dobrý centr do šestnáctky, Kania vybojoval alespoň rohový kop.

83
    Za záchrannou brzdu musel zatáhnout Rogožan, který nestíhal unikajícího Kaniu. Za faul je odměněn žlutou kartou.

David Bochňák

Branky:

Karty:   67. Szewieczek (SBO), 69. Šumbera (SBO), 83. Rogožan (SBO)

FC Hlučín: Murín – Kovala (87. Levčík), Hasala, Tomšů, Ptáček (69. Bouoli), Dostál, Mládek (K), Uchenna, Moučka (54. Kania), Kolaska, Buchvaldek (54. Wala)
    Náhradníci: Kolenko – Wala, Holzer, Levčík, Kania, Bouoli, Cabadaj

Trenér: Ondřej Smetana, Filip Smékal

TJ Start Brno: Chmiel – Kaláb, Avdić (K), Papež (46. Žalud), Duda, Rogožan (85. Halcin), Sedlo, Szewieczek (81. Březina), Zikl (90. Pařízek), Šumbera, Havlín
    Náhradníci: Špelda – Žalud, Pařízek, Halcin, Březina

Trenér: Milan Frimmel

Rozhodčí: Petr Lukašík – Tomáš Mankovecký, Ondřej Vlk