Mladá Boleslav – Plzeň 10:1 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 7:0 (kon.)
Mountfield HK – Přerov 1:5 (kon.) | Pardubice – Olomouc 5:1 (kon.) | Poruba – Kometa Brno 1:9 (kon.)
Zlín – Jihlava 1:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 11:3 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 5:2 (kon.)
Tábor – Sparta 0:4 (kon.)
Berani Zlín
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 14.09.2023, 18:00 • CCM Aréna, Zlín • Extraliga dorostu • Skupina B

49:24
    Trest tentokrát na domácí straně, Jiří Venený si vyslechl verdikt dvou minut za krosček.

47:44
    A bude se zase vylučovat, tentokrát po rozmíšce u branky Jihlavy. Hosté jdou do tří, dvě minuty za hrubost, to je trest pro Davida Zmrhala.

46:53
    Hra v pěti nám moc dlouho nevydržela, přesilovku si teď zahraje Zlín. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Martin Kouba.

44:06
    Navíc je tu vyloučení na straně Zlína, dvě minuty za zdržování hry obdržel Alex Nesrsta.

40:38
    Hned v úvodu třetí části je tu vyloučení zlínských, dvě minuty za vysokou hůl si vykoledoval Jáchym Mořkovský.

30:17
    Dnes už páté vyloučení na straně hostů, Dvě minuty za krosček odsedí Daniel Kytka.

26:12
    Přesilovka pro Zlín, hostující Ondřej Chvátal je už na trestné lavici s dvouminutovým trestem za zdržování hry.

18:34
    Přesilovka pro Zlín, dvě minuty za faul kolenem obdržel Štěpán Adamec.

10:37
    A další trest na straně Zlína. Dvě minuty za držení si vysloužil Tadeáš Schmied.

10:29
    A už je dokonce po přesilovce, domácí hráli v šesti. Dvouminutový trest odsedí Vojtěch Kočica.

09:34
    Druhé vyloučení na straně Jihlavy, dvě minuty za nedovolené bránění si vykoledoval Viktor Tomica.

06:12
    Je tu první přesilovka pro Zlín, dvě minuty za hákování obdržel hostující Jonáš Tramba.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 56. Škrip (Venený, Nesrsta) – 4. Kouba (Zmrhal), 21. Nejedlý (Katolický), 22. Nejedlý (Koníř, Katolický), 41. Holas (Nejedlý, Kytka), 44. Katolický (Nejedlý)

Berani Zlín: Šimšálek (22. Ševců) – Mořkovský, J. Kubečka, F. Sedláček, T. Schmied, M. Sedláček, Uřičář (A), Římák – Pluskal, Holba (A), Kos (C) – Škrip, Kočica, Valášek – Doležal, Nesrsta, Matula – Venený.
    Trenér: Juraj Jurík

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Ždimera) – Zmrhal, Podroužek (A), Slavíček, Holas, Verbeshchuk, Tomica (C), Tramba – Chvátal (A), Š. Adamec, Kytka – Katolický, Nejedlý, Koníř – Hospodka, Grabowski, Kouba.
    Trenér: Jakub Venc

Rozhodčí: Schenel – Jurčík, Kunc