Plzeň – Třinec | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 10:1 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 7:0 (kon.) |
Mountfield HK – Přerov | 1:5 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 5:1 (kon.) | | | Poruba – Kometa Brno | 1:9 (kon.) |
Berani Zlín – Jihlava | 1:5 (kon.) | | | Karlovy Vary – Kladno | 11:3 (kon.) | | | Slavia – Č. Budějovice | 5:2 (kon.) |
Tábor – Sparta | 0:4 (kon.) |
Vítkovice – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Karlovy Vary | 2:4 (kon.) | | | Přerov – Berani Zlín | 1:4 (kon.) |
Olomouc – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 0:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 8:2 (kon.) |
SR 18 – Skalica | 1:4 (kon.) |
Letňany – Příbram | 2:3 (kon.) | | | Havířov – Kopřivnice | 9:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Šumperk | 3:2 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Žďár n/S | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Děčín – Most | 6:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Řisuty | 4:1 (kon.) |
Hronov – Vrchlabí | 4:3 (po pr.) | | | Hodonín – Vyškov | 2:3 (kon.) |
Pilsen Wolves – HC Plzeň | 1:5 (kon.) |
HK MD Šumperk – Poruba 2011 | 1:0 (kon.) |
Dubnica – DOXXbet Vlci Žilina | 1:4 (kon.) |
Děčín – Most | 6:3 (kon.) |
konec
BK Mladá Boleslav
8:2
(3:0, 3:2, 2:0)
HC Motor České Budějovice
Tomáš Taybner
Branky a nahrávky:
2. M. Vojáček (T. Moravec, Malínek), 16. T. Moravec (Patzelt, Gardoň), 17. Hradec (Kučera, Teplý), 28. Hrouda (Hurt, Teplý), 30. Hurt (T. Moravec, Malínek), 38. Hruška (T. Moravec, Malínek), 43. Hruška (Hrouda, M. Vojáček), 52. Teplý (Gardoň, Patzelt) – 27. Aulický (Kusak), 31. Březina (Hoch, Humeník)
Rozhodčí: Horák, Červenka – Hradil, Teršíp
Diváci:
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
Forst (D. Hora) – A. Vlasák, T. Moravec (C), Sypecký, Hrouda (A), Patzelt, Průšek, Š. Němec – M. Vlasák, Hradec, Kučera – Gardoň, Malínek (A), Hurt – M. Vojáček, Hruška, Teplý – Dobner, Šachl, Vítek.
Náhradníci:
Trenér: Marek Melenovský
HC Motor České Budějovice: Maleček (Mařík) – Placek, Březina (C), Willmann (A), Buzek, Vachun, Gřegořek – Sochor, Petrásek, M. Kříž – Aulický, Hoch, Humeník – Kusak, Šimon, Mojsejev – Pospíchal, Kotous.
Náhradníci:
Trenér: Radim Skuhrovec
Náhradníci:
Trenér: Marek Melenovský
HC Motor České Budějovice: Maleček (Mařík) – Placek, Březina (C), Willmann (A), Buzek, Vachun, Gřegořek – Sochor, Petrásek, M. Kříž – Aulický, Hoch, Humeník – Kusak, Šimon, Mojsejev – Pospíchal, Kotous.
Náhradníci:
Trenér: Radim Skuhrovec
Rozhodčí: Horák, Červenka – Hradil, Teršíp
Diváci:
Aulický V. – 2 min., podrážení.
Tomáš Moravec – TS, hákování.
Bruslaři opět využívají dvojnásobné přesilovky. Po střele Gardoně se k dorážce od levé tyčky dostal JOSEF TEPLÝ a ten už síť rozvlnil – 8:2. Asistence: Matěj Gardoň a Richard Patzelt.
Kusak M. – 2 min., podrážení.
Sochor A. – 2 min., krosček + 2 min., hrubost.
Richard Patzelt – 2 min., krosček.
Miroslav Dobner – 2 min., nedovolené bránění.
Bruslaři se prosazují také ve třetí třetině a to hned z kraje. Střelu Hroudy přímo před Malečkem úspěšně tečoval JAKUB HRUŠKA. Asistence: Jakub Hrouda a Matěj Vojáček.
Bruslaři se opět prosazují v přesilovce a svého bývalého spoluhráče Moyseyeva tak vrací do hry předčasně. Šestý gól domácích z mezikruží vstřelil dnes velmi aktivní JAKUB HRUŠKA. Asistence: Tomáš Moravec a Vojtěch Malínek.
Mojsejev N. – 2 min., hákování.
Hosté snižují. Prosazuje se jejich kapitán TOMÁŠ BŘEZINA, jenž uspěl s nahozením zpoza branky. To muselo Forstovi propadnout za zády. Asistence: Štěpán Hoch, Matyáš Humeník.
Další využitá přesilovka pro domácí barvy a domácí vedou 5:1! Malínek našel na pravém kruhu Moravce, jehož střelu dorazil přímo před Malečkem JAN HURT. Asistence: Tomáš Moravec a Vojtěch Malínek.
Buzek A. – 2 min., podrážení.
Gřegořek A. – 2 min., podrážení.
A aktivita přinesla ovoce! Malínek s Hurtem udrželi puk a střelou z modré se prosadil JAKUB HROUDA. Puk skončil v pravé šibenici. Asistence: Jan Hurt a Josef Teplý.
Motor bleskově využívá přesilovku a snižuje. Autorem gólu je VOJTĚCH AULICKÝ, který se prosadil z pravé strany útočného pásma. Asistence: Michal Kusak.
Jan Hurt – 2 min., sevření puku rukou.
Šimon Němec – 2 min., hákování.
Jiří Sypecký – 2 min., hákování.
Také druhý dvouminutový trest pro Motor nezůstane nepotrestaný. O to se postaral VOJTĚCH HRADEC, který využil zmatku v brankovišti hostů. Ten vznikl po střele Kučery z pravé strany. Asistence: Jan Kučera a Josef Teplý.
Do návratu prvního vyloučeného hráče Českých Budějovic zbývalo právě 5 sekund, když se střelou z modré prosadil TOMÁŠ MORAVEC. Domácí tak vedou 2:0. Asistence: Richard Patzelt, Matěj Gardoň.
Buzek A. – 2 min., sekání.
Březina T. – 2 min., držení.
Adam Vlasák – 2 min., krosček.
Richard Patzelt – 2 min., hrubost.
Matěj Gardoň – 2 min., hákování.
Bruslaři jdou již ve druhé minutě do vedení! Prosazuje se MATĚJ VOJÁČEK, který špičkou hole sáhl do stříleného pasu Moravce z levého kruhu. Maleček byl v tuto chvíli absolutně bez šance. Asistence: Tomáš Moravec a Vojtěch Malínek.
BK Mladá Boleslav: Forst (D. Hora) – A. Vlasák, Nemec, Moravec (C), Sypecký, Hrouda (A), Patzelt, Průšek – M. Vlasák, Hradec, J. Kučera II – Gardoň, Malínek (A), Hurt – M. Vojáček, Hruška, Teplý – Dobner, Šachl, Vítek.
Trenér: Marek Melenovský
Banes Motor České Budějovice: Maleček (Mařík) – Placek, Březina (C), Willmann (A), Buzek, Vachun, Gřegořek – Sochor, Petrásek, M. Kříž – Aulický, Hoch, Humeník – Kusak, Šimon – Mojsejev, Pospíchal, Kotous.
Trenér: Radim Skuhrovec
Rozhodčí: Horák, Červenka – Hradil, Teršíp.
Bruslaři si na svůj start do sezony rovněž nemohou stěžovat. Po úvodní porážce naskočili na vítěznou vlnu a na té se vezou až do nynějška. Tým vedený Markem Melenovským sází především na ofenzivu, průměr 4,5 vstřelených gólů na zápas je vůbec nejlepší v celé soutěži.
Umístění: 2. místo
Body: 14
Skóre: 27:19
Nejproduktivnější hráč: Vojtěch Hradec 3+4 (4 zápasů)
Poslední 3 zápasy:
Karlovy Vary – Mladá Boleslav 3:4
Mladá Boleslav – Liberec 5:1
Mladá Boleslav – České Budějovice 5:4
Českobudějovičtí se do juniorské extraligy vrátili před letošní sezonou a návrat jim prozatím chutná. Svěřenci trenéra Radima Skuhrovce jsou v tuto chvíli na 3. místě skupiny Západ, hned za svým čtvrtečním soupeřem.
Umístění: 3. místo
Body: 10
Skóre: 23:19
Nejproduktivnější hráč: Matyáš Humeník 7+3 (6 zápasů)
Poslední 3 zápasy:
České Budějovice – Sparta 3:5
Hradec Králové – České Budějovice 3:4
Karlovy Vary – České Budějovice 5:4 po prodl.