Pátek 15.09.2023, 19:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 2. kolo
    59:45 Antonín VOTAVA - 7:10

59:45
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chodov ustál tlak domácích a před prázdnou branku se dostal ANTONÍN VOTAVA, který bekhendem dopravil míček do prázdné branky! Asistence: Jiří Bauer.
    59:19 Daniel ŠTĚRBA - 7:9

59:19
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Česká Lípa snižuje na rozdíl dvou branek! Radim Křenek našel volného DANIELA ŠTĚRBU, který střelou z první dokázal Hodíka překonat! Asistence: Radim Křenek.
    57:17 Tom ONDRUŠEK - 6:9

57:17
    Chodov zvyšuje na 9:6! Vojtěch Klápa nahrál před branku na volného TOMA ONDRUŠKA, který se z bezprostřední blízkosti nemýlí a nejpíše rozhoduje o utkání! Asistence: Vojtěch Klápa.
    50:13 Tom ONDRUŠEK - 6:8

50:13
    Chodov jde do vedení o dvě branky! Míček v souboji u mantinelu se odrazil přesně na hůl TOMA ONDRUŠKA, který pohotovou střelou propálil domácího brankáře! Bez asistence.
    44:59 Marek ŠMÍD - 6:7

44:59
    Rychlá otočka Chodova ve třetí třetině! MAREK ŠMÍD se dostal do samostatného úniku a dovolil si vystřelit mezi nohy Dvořáka, což se mu povedlo a posílá svůj tým do jednobrankového vedení! Bez asistence.
    41:14 Vojtěch KLÁPA - 6:6

41:14
    Chodov přidává hned srovnávací branku! VOJTĚCH KLÁPA se dostal sám před brankáře Dvořáka a chladnokrevně střelou ke vzdálenější tyči prostřelil domácího gólmana, který inkasuje druhý gól v této třetině. Asistence: Marek Šmíd.
    40:49 Mikuláš KOMÁREK - 6:5

40:49
    A je tu rychlé snížení na rozdíl jedné branky! Antonín Votava přesně přihrál na hůl MIKULÁŠE KOMÁRKA, který střelou z první nedal šanci na zákrok domácímu brankáři a snižuje na 6:5. Asistence: Antonín Votava.
    37:54 Radim KŘENEK - 6:4

37:54
    Česká Lípa jde do vedení o dvě branky! RADIM KŘENEK si skvěle rozhýbal brankáře Chodova a střelou forhendem dokázal dostat míček do branky! Bez asistence.
    32:04 Ladislav PEKÁREK - 5:4

32:04
    Česká Lípa otáčí skóre! Daniel Štěrba se snažil vytočit ke střele na středu hřiště, ale nakonec poslal míček k pravému mantinelu, kde stál volný LADISLAV PEKÁREK a ten z první dokázal vstřelit vedoucí branku na 5:4! Asistence: Daniel Štěrba.
    28:41 Vladimír TRČKA - 4:4

28:41
    Máme opět srovnáno! filip Šedivý se ocitl sám před brankou právě se střelce branky VLADIMÍREM TRČKEM, který nekompromisní střelou nedal šanci na zákrok Hodíkovi. Asistence: Filip Šedivý.
    25:32 Matěj NETREFA - 3:4

25:32
    Velmi rychlá odpověď! MATĚJ NETREFA se dostal k dorážce po střele Matěje Koláře a Dvořák neměl nárok na tuto pohotovou dorážku soupeře a inkasuje poprvé v této třetině. Asistence: Matěj Kolář.
    25:02 Radim KŘENEK - 3:3

25:02
    Česká Lípa využívá přesilovou hru! Vladimír Třčka přihrál na volného RADIMA KŘENKA, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči prostřelil Hodíka a srovnává stav na 3:3! Asistence: Vladimír Trčka.
    19:35 Daniel EREMIÁŠ - 2:3

19:35
    Chodov nejspíše půjde do přestávky s jednogólovým náskokem. Marek Matoušek šel do protiútoku středem hřiště a našel volného DANIELA EREMIÁŠE, který střelou z první dokázal prostřelit Jana Dvořáka, který inkasuje potřetí v zápase. Asistence: Marek Matoušek.
    16:51 Radek KRAJCIGR - 2:2

16:51
    Česká Lípa vyrovnává na 2:2! Po sérii šancí se domácí prosazují zásluhou RADKA KRAJCIGRA, který dorazil do branky Hodíka střelu Daniela Štěrby! Asistence: Daniel Štěrba.
    12:02 Štěpán SLANÝ - 1:2

12:02
    Domácí se prosazují! Jakub Jirsa nahrál na téměř polovinu hřiště na matadora týmu ŠTĚPÁNA SLANÉHO, který svou pověstnou dělovkou prostřelil Hodíka poprvé v zápase. Asistence: Jakub Jirsa.
    2:58 David HORKÝ - 0:2

2:58
    Je tu další gól Chodova! Antonín Votava našel přesně na pravé straně volného DAVIDA HORKÉHO, který už ve 4. minutě posílá svůj tým do vedení 2:0, což je pro hosty velmi důležité. Asistence: Antonín Votava.
    0:42 Marek VÁVRA - 0:1

0:42
    Ale nakonec se jako první prosazují hosté! Mikuláš Komárek shodil míček na pravou stranu, kde byl připravený a osamocený MAREK VÁVRA, který rychlou střelou k pravé tyči otevírá skóre a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Mikuláš Komárek.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 13. Slaný (Jirsa), 17. Krajcigr (Štěrba), 26. Křenek (Trčka), 29. Trčka (F. Šedivý), 33. Pekárek (Štěrba), 38. Křenek (TS), 60. Štěrba (Křenek) – 1. Vávra (Komárek), 3. Horký (Votava), 20. Eremiáš (Matoušek), 26. Netrefa (Kolář), 41. Komárek (Votava), 42. V. Klápa (M. Šmíd), 45. M. Šmíd, 51. Ondrušek, 58. Ondrušek (V. Klápa), 60. Votava (J. Bauer)

Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 28:13.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Netopilík) – Mlejnek, Stárek, D. Kellermann, Slaný, F. Šedivý, Křenek – Vavruška, Pekárek, Dzierža, Kouba, Trčka, Pšenička, Kopič, Jirsa, Štěrba, Krajcigr, Knespl.
    Trenér: Vladimír Trčka

FAT PIPE Florbal Chodov: Dittrich (Hodík) – Tichý, M. Šmíd, Kolář, Slunečko, Sýkora, J. Bauer, Matoušek, Horký – Komárek, Vošta, Netrefa, Vávra, Skřivánek, Ondrušek, Kafka, Votava, Eremiáš, V. Klápa.
    Trenér: David Podhráský

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora