Salernitana – Turín 0:3 (kon.) | Hellas Verona – Bologna 0:0 (kon.)
US Salernitana 1919
0:3 (0:2)
Turín FC
Pondělí 18.09.2023, 18:30 • Stadio Arechi, Salerno • Italská Serie A • 4. kolo

Utkání je u konce a hosté musí být maximálně spokojení. Vybojovali tři body a předvedli dokonalou efektivitu, když všechny střely na branku skončily gólem. Ve druhé půli dali hned v 50. minutě třetí gól, když se dnes podruhé trefil Nemanja Radonjić. Ten pak mohl několikrát zkompletovat hattrick, to se mu ale nakonec nepovedlo. Salernitana se pak snažila alespoň zkorigovat skóre, s útokem však byla na štíru a když se zblízka neprosadil ani Fazio, tak skončil zápas výsledkem 0:3. Salernitana je po této porážce na 19. místě s dvěma body, Turín je sedmý se sedmi body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:57:52)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:16.

90+6

90+5
    Už ani domácí nemají tu snahu něco vymyslet, hráči prakticky stojí.

90+4
    Zápas se už jen dohrává bez většího vzruchu.

90+3
    Tameze měl myšlenku vysunout LInettyho, poslal mu ale až moc prudký a nechytatelný pas.

90+2
    Další centr už byl o něco přesnější, Milinković-Savić ale vše vyřešil včasným vyběhnutím.

90+1
    Candrevovi nesedl centr do pokutového území, míč poslal do míst, kde jeho spoluhráči prostě nebyli.

90
    Bude se přidávat šest minut.

89
    Salernitana neustále buší na obranu soupeře, chce dát alespoň jeden gól, jenže by to chtělo více rychlosti.