32:24 (17:8)
SHC Maloměřice Brno
Úterý 19.09.2023, 17:15Chance Extraliga mužů • 4. kolo

HBC Jičín – SHC Maloměřice Brno 32:24 (17:8)
    Nejvíce branek: Matouš 7/1, Dolejší 6/1, Hlípala 4, Doškář 3, Ženatý 3 – Ipser 7/1, Pavlov 3, Svoboda 3, Hill 3. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/2. Vyloučení: 6:4. (18:47:19)

Jičín rozhodl o jedenáctém vítězství nad Maloměřicemi v řadě v poslední desetiminutovce prvního poločasu, kdy nasázel šest branek v řadě, navíc Machalický do přestávky zlikvidoval čtyři sedmičky hostů.
    Druhý poločas se za rozhodnutého stavu hrál vlažněji, k vidění byla ale řada pěkných gólů a skóre se pohybovalo neustále v intervalu osmi až jedenácti branek ve prospěch Jičína.

Konec zápasu. (32:24)
    60
    20 vteřin před sirénou prostřelil Grabemanna pěknou střelou Popela. (32:24)

60
    Dnešní utkání sleduje 429 diváků.
    59. Michal HÁJEK - 32:23
    59
    Michal Hájek si naběhl na přesnou přihrávku a z pravé spojky zavěsil nikým neobtěžován. (32:23)

59
    Vyloučen byl maloměřický Jan Janků, čímž přesilovka hostů končí. (31:23)
    59
    Adrián Gábriš měl snadnou práci zakončit do prázdné brány při power-play Jičína. (31:23)

58
    Jakub Kastner (Jičín) je vyloučen na 2 minuty. (31:22)
    57
    Další z velezkušených borců Jičína Jakub Kastner zvyšuje ze sedmimetrového hodu po brejku a faulu na Ženatého. (31:22)

57
    V závěru zápasu střídající veterán Bareš prudce odstrčil vyskakujícího Popelu do hrudníku, volný hod pro brněnský celek. (30:22)

56
    Doškář z mohutného výskoku na ose hřiště po volném hodu trefuje tyč. (30:22)

56
    Oddechový čas pro HBC Jičín. (30:22)
    55
    Vojtěch Svoboda snižuje při menším počtu hráčů střídajícího Grabemanna. (30:22)

55
    Síly se vyrovnaly, vyloučen byl podruhé Šimon Thorovský (Jičín). (30:21)

54
    Siniša Pavlov (Maloměřice) dostává za faul na Dolejšího navíc dvě minuty. (30:21)
    54
    Dolejší se protáhl obranou a navzdory faulu dokončuje akci třicátým gólem Jičína. (30:21)
    53. Adam HILL - 29:21