Frýdek-M. – Pardubice B 3:1 (kon.) | Třebíč – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Kolín – Jihlava 1:2 (kon.)
Znojmo – Zlín 5:1 (kon.) | Prostějov – Sokolov 6:3 (kon.) | Vsetín – Litoměřice 6:4 (kon.)
Slavia – Přerov 1:2 (po pr.)
HC Frýdek-Místek
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
HC Dynamo Pardubice B
Středa 20.09.2023, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 3. kolo

Tak, jak byly první dvě části hry na góly skoupé, tak poslední třetina to divákům bohatě vynahradila. Frýdek má důležité tři body a Pardubice nad výsledkem pouze zapláčou. Nicméně nutno dodat, že hra to byla vyrovnaná, místy dokonce soupeř rysy přehrával. Třetí třetina už byla hodně otevřená na obou stranách, ale zároveň byl vidět úbytek sil všech hráčů.
    Skvělý výkon dnes předvedl Vojta Mokry, který svůj tým hodně podržel.
    Za mě dnes vše, přeji krásný večer všem! (19:30:40)

59:50 Jakub DOKTOR - 3:1

59:50
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB DOKTOR, který poslal puk do prázdné klece červených a rozhoduje utkání.

59:36
    Zdá se, že je rozhodnuto.

59:35
    Puk teď vyletěl mezi střídačky a málem trefil fotografa.

59:21
    Frýdek opět při chuti.

58:44
    Tak minuta do konce.
    58:34 Jakub DOKTOR - 2:1

58:34
    Autorem branky je JAKUB DOKTOR. Asistence: Vladimír Svačina. Doktor si skvěle našel místečko na vzdálené tyči a za vydatného stínění výhledu Michala Hoťka poslal rysy do vedení.

57:50
    A pro velký ohlas v publiku si to pardubičtí zopakují. Zakázané uvolnění.

57:38
    Chyba v rozehrávce červených posílá rysy před Vomáčku.

57:10
    Domácí se škvaří před Mokrym a nedokážou vyhodit.

56:17
    Hosté šli dva na jednoho, ale Pavlata byl v ofsajdu. I přes jeho nesouhlas – ve zjevném ofsajdu.

55:51
    Další zakázané uvolnění domácích kouskuje hru a je to teď takový, nebál bych se říct, až nepěkný hokej.

David Rychecký

Branky a nahrávky: 41. Svačina (Cedzo), 59. Doktor (Svačina), 60. Doktor – 51. Urban (Zdráhal)

HC Frýdek-Místek: Mokry (Šimonů) – Urbanec (A), Hrachovský, Výtisk (C), Haman (A), Kowalczyk, Š. Havránek, Hrůzek – Cedzo, R. Veselý, Svačina – Doktor, Toman, Šuhaj – Hotěk, Haas, Ramik – Geidl, Hudeček, Matěj.
    Trenér: Martin Janeček

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Zdráhal, Tvrdík, Kaštánek, Voženílek, Koudelka, Kubíček – Herčík, J. Mikyska, Žálčík – Kaplan, Kaut, Lichtag – Pochobradský, Rouha, Pavlata – Zeman, Tomas, Urban – Fiala.
    Trenér: Richard Král

Rozhodčí: Micka, Mejzlík – Teršíp, Veselý