Vítkovice – Přerov 4:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Liberec – Sparta 6:5 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 7:2 (kon.) | Poruba – Třinec 2:5 (kon.) | Zlín – Olomouc 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Tábor 6:3 (kon.) | K. Vary – Plzeň 4:3 (po pr.) | Slavia – HC Litvínov 5:0 (kon.)
Č. Budějovice – Kladno 6:0 (kon.)
Berani Zlín
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 21.09.2023, 18:00 • CCM Aréna, Zlín • Extraliga dorostu • Skupina B

57:36
    Síly na ledě se vyrovnají. Petr Minář dostal trest za nedovolené bránění.

57:31
    Jan Uřičák dostává dvě minuty za sekání. Domácí jdou tedy do oslabení a tím je asi definitivně jasno.

55:13
    Domácím není přáno! Dominik Kos zblízka zakončil jen do brankáře Žbánka.

35:10
    S domácími mohlo být ještě hůře. Tomáš Navrátil se dostal za záda jejich obrany a Berani mohli být rádi, že ani nadvakrát nepřekonal Radka Zábojníka.
    33:44 Tobiáš SEKANINA - 0:3

33:44
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté vedou už o tři góly! Domácí obránce se nechal v rohu za vlastní brankou obrat o puk. To dokonale potrestal TOBIÁŠ SEKANINA, který z mezikruží vymetl horní růžek nad pravým ramenem klekajícího Zábojníka. Asistence: Tomáš Navrátil.

28:52
    Dobré střídání Olomouce. Střelu Vojtěcha Prokopa vyrazil brankář Zábojník. Byly tam i další střelecké příležitosti. Vše končí faulem Jakuba Kubečky a Kohouti si tak zahrají přesilovku.

21:47
    Střídání v týmu Berani Zlín:
    ze hřiště odchází Kristian Ševců, přichází Radek Zábojník.

21:47
    Erik Janeba – 2 min., nedovolené bránění.

21:30
    Málem třetí gól Olomouce! Po nahození od modré čáry propadl puk za záda gólmana domácího týmu. Rozhodčí však signalizuje postavení útočícího hráče v brankovišti.
    20:40 Jiří KORYČANSKÝ - 0:2

20:40
    Hosté skvěle vstupují do druhé třetiny a navyšují svůj náskok! Berani chybovali v rozehrávce ve vlastním obranném pásmu. K puku se tak dostal Petr Minář, který vystřelil a JIŘÍ KORYČANSKÝ nadvakrát dorazil kotouč za záda brankáře Ševců – 0:2. Asistence: Petr Minář.
    18:10 Pluskal z trestného střílení nevyzrál na zlínského brankáře.

18:10
    K nájezdu se rozjel Matyáš Pluskal. Zkusil hostujícího brankáře vymíchat, nakonec si posunul puk do forhendu, ovšem nedokázal ho zvednout přes natažený levý beton Žbánka!

18:10
    Tomáš Hubáček – TS, podrážení.

18:10
    Jiří Venený se dostal do samostatného úniku! V tísni bekhendem nepřekonal Žbánka a za zády brankáře Olomouce neskončila ani dorážka. Sudí však nařizuje trestné střílení!

13:23
    Domácí navíc půjdou do oslabení. Dvě minuty za podrážení dostal František Sedláček.
    07:54 Matyáš BRYM - 0:1

07:54
    Hosté skórují ze své snad první nebezpečnější střely! Petr Minář výborně zabojoval u pravého mantinelu. Díky němu se k puku dostal MATYÁŠ BRYM, který si s ním vyjel do střelecké pozice a švihem zamířil ke vzdálenější tyčce branky, kterou hájí Ševců. Asistence: Petr Minář.

04:02
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za krosček v útočném pásmu obdržel Petr Minář.

03:25
    Tadeáš Schmied – 2 min., faul loktem.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 8. Brym (Minář), 21. Koryčanský (Minář), 34. Sekanina (Navrátil)

Berani Zlín: Ševců (22. Zábojník) – M. Sedláček, T. Schmied, Frömel, J. Kubečka, F. Sedláček, Mořkovský, Uřičář (A) – Matula, Nesrsta, Kočica – Venený, Pluskal, Doležal – Kos (C), Škrip, Holba (A) – Pečner.
    Trenér: Juraj Jurík

HC Olomouc: Žbánek (Barčák) – Hubáček, Přidal (A), Prokop, Kalman, Holéczy, V. Černý, Holaň – Brym, Minář (A), Krásny – Koryčanský, Sekanina, Navrátil (C) – Janeba, Harásek, Vogl – Balog.
    Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Vaněk – Kociňák, Jurčík