Kolín – Přepeře 6:1 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice B 3:0 (kon.)
SK Sparta Kolín
6:1 (3:1)
FK Přepeře
Pátek 22.09.2023, 17:00 • Brankovická 1216, Kolín • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Nečekaným rozdílem končí souboj osmého kola Fortuna ČFL B. Sparta Kolín doslova deklasovala Přepeře 6:1, i když obrázek hry tomu příliš neodpovídal. Od prvních minut do těch posledních bylo dění vesměs takové, že Přepeře kombinovaly, držely míč a snažily se obléhat vápno, případně z pravé strany dobře hrozit Ladislavem Martanem, ale byli to domácí, kteří vždy z rychlého protiútoku smrtícím způsobem zakončovali.
    Po první půli, která skončila 3:1 ve prospěch kolínských, přidala Sparta ještě další tři branky a slaví zisk cenných tří bodů a povedenou premiéru pod novým koučem Boevem.

Děkuji vám za pozornost. (18:57:17)

Dnešní utkání sledovalo 160 diváků.

90+2

90+1
    Utkání už se spíš dohrává. Míč má na svých kopačkách Kolín. Hráči si ho vyměňují mezi sebou a nepouští k němu hosty z Přepeř.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

87
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází Dominik Veselý, přichází Danijl Drobnyj.

87
    ze hřiště odchází Marek Soukup, přichází Georgij Kamyšanov.

87
    ze hřiště odchází David Breda, přichází Ernest Babeško.

85
    Kolínská Sparta má k dispozici ještě tři střídání. Naopak Přepeře už všechny možnosti vyčerpaly.

83
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Ondřej Rozkovec, přichází Vojtěch Habr.
    82. SODOMA - 6:1

82
    Kolín právě vstřelil branku!

ONDŘEJ SODOMA po pár sekundách na hřišti dostal ve velkém vápně balón na pravou nohu a i když si Truksa na jeho ránu sáhl, nedokázal ji vytěsnit – 6:1.

81
    ze hřiště odchází Jakub Trýzna, přichází Ondřej Sodoma.
    80. VESELÝ - 5:1

80

Druhým gólem v zápase rozvlňuje síť Přepeř DOMINIK VESELÝ! Dokázal využít otevřené obrany hostů a pojišťuje tak vítězství Sparty – 5:1!

79
    ze hřiště odchází Mateo Marijanovič, přichází Nicolas Filip.

79
    Šťovíček si našel míč směřující do vápna domácích a zvládl i zakončit. Bránu ale trefit nedokázal.

78
    Snížek dokázal ocentrovat přes obránce. Bohužel pro něj ale do území nikoho

77
    Přepeře se už dlouho nedostaly k žádnému ohrožení brány Kolína. Naopak se musely bránit akci domácích, kterou zastavilo postavení mimo hru Davida Bredy.

Michal Hromas

Branky: 2. Vondráček, 11. Veselý, 28. Breda, 57. Novotný (vla.), 80. Veselý, 82. Sodoma – 43. Martan

SK Sparta Kolín: Přibyl – Hakl, Soukup (87. Kamyšanov), Neuberg, Šnajdr – Trýzna, Vondráček (C), Štancl, Breda (87. Babeško), Čapek (72. Snížek) – Veselý (87. Drobnyj).
    Náhradníci: Tůma – Babeško, Drobnyj, Kamyšanov, Milec, Snížek, Sodoma.

Trenér: Boev

FK Přepeře: Truksa – Vlk, Dočekal (46. Novotný), Tvaroha, Janošík – Pavlata (C), Rozkovec (83. Habr), Bulíř (64. Šťovíček), Martan (45. D. Novák) – Daníček, Marijanovič (79. Filip).
    Náhradníci: R. Novák – Habr, Šťovíček, D. Novák, Novotný, Filip.

Trenér: Petřík ml.

Rozhodčí: Matějka – Tryzna, Pilný