Havlíčkův Brod – Třebíč 9:3 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 4:3 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Pátek 22.09.2023, 16:45 • Vsetín, Zimní stadion Na Lapači • Liga dorostu • 3. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (18:44:12)
   
  58:56
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Obrovská radost na Lapači! Minutu a čtyři sekundy do koncem třetí třetiny posílá Vsetínské do jednobrankového vedení MATYÁŠ FUSEK. Prudkou ranou z mezikruží našel domácí forvard skulinku mezi lapačkou a betonem hostujícího gólmana. Asistence: Daniel Dvořáček.
   
  58:20
  Hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
   
  58:05
  Paták po buly ve středním pásmu rychle najel před Zavorala a bekhendem ohrozil jeho branku. Nebyla to nikterak nebezpečná střela, ale Valaši díky ní získali útočné pásmo.
   
  57:20
  Vlček se po pravém křídle jednoduše dostal do pásma, ale nemá nikoho k sobě a je donucen předat kotouč domácím.
   
  56:49
  Kužel prudkou ránou od modré čáry trefil prvního bránícího hráče Mladých Draků.
   
  55:08
  Končický trefuje horní tyč vsetínské branky. Střelu Augustina z větší vzdálenosti Hanzlík ukryl ve své výstroji.
   
  54:50
  Puk teď létá okolo šumperské branky. Domácí vysílají jednu střelu za druhou, ale ani jedna není přesná.
   
  53:05
  Na druhé straně zahrozil z mezikruží Meissner, jeho rána končí v lapačce hostujícího brankáře.
   
  52:31
  Domácího gólmana nepřekonal z bezprostřední blízkosti ani David Burda a při zmatku před vsetínským brankoviště to zkusil ještě Nemrava od modré čáry. Hanzlík se po jeho střele natahoval, ale nemusel, protože letěla příliš vysoko.
   
  50:54
  Vogl nadvakrát nepřekonal Hanzlíka. Hostující útočník si vsetínského gólmana nejprve vytáhl z branky, ale trefil jen jeho betony. Následně se dostal i k dorážce do odkryté branky, tu však trestuhodně minul.
   
  49:17
  Kristian Březina se snažil přebruslit dva vsetínské obránce, ale Kužel jej v mezikruží útočného pásma Šumperku nekompromisně zastavil a od kotouče odstavil.
   
  47:30
  Domácí jsou ve třetí třetině opravdu na koni, hra je taky podstatně rychlejší než v předchozích dvou dějstvích. Na odskočení ve skóre na jedné či druhé straně ale zatím čekáme.
   
  45:46
  Němec se snažil překvapit Zavorala střelou z nulového úhlu, ale hostující brankář byl u bližší tyče připraven.
   
  43:54
  Domácí pokračují ve svém náporu. V předbrankovém prostoru dobře pracují Malý s Fuskem, oba si nyní vylámali zuby na šumperském gólmanovi.
   
  43:22
  Vsetínští se natlačili do brankoviště a Němec už u pravé tyče čekal na odražený kotouč pro případnou dorážku. Nic takového se ale nestalo, puku se ujali hosté a míří dopředu.
   
  42:20
  Šumperská střela bekhendem z pravého kruhu skončila vedle bližší tyče. Hanzlík v tomto případě zasahovat nemusel a jeho spoluhráči zpoza branky rozehrávají.
   
  41:02
  Hosté v plném počtu. Kočara je zpět ve hře a Mladí Draci se v návaznosti na to vydali do útoku.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 5. Malý (Lyčka, Vaculík), 21. Němec (Hynek), 23. Němec, 59. Fusek (Dvořáček) – 3. Končický (Vogl, Žovinec), 30. Augustin (Burda D., Zahálka), 38. Fiala (Burda D.)


  VHK ROBE Vsetín: Kocyan (41. Hanzlík) – Sadílek (C), Dvořáček, Lyčka, Kučný (A), Hynek, Noga, Kužel – Drozd, Němec, Malý, Paták, Fusek, Vaculík, Kučerňák, Meissner, Zezulka (A), Vinklárek.
  Trenér: Miroslav Barus

  HK Mladí Draci Šumperk: Zavoral (Dudycha) – Voráč, J. Březina (C), Jurka, Nemrava, Burda, Kočara – Haas, Pazourek, Burda (A), Zahálka, Vlček (A), Žovinec, Fiala, K. Březina, Augustin, Vogl, Končický.
  Trenér: Jaroslav Beck

  Rozhodčí: Jakub Šmíd — Petr Přecechtěl, Zdeněk Kaprál
  thejrc.org