Jablonec B – Liberec B 2:2 (kon.) | Most/Souš – Chlumec n/C 2:1 (kon.) | Živanice – Brozany 0:1 (kon.)
FK Baník Most - Souš
2:1 (1:1)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 23.09.2023, 15:00Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Trenér Miloš Sazima se může radovat z vítězství proti týmu, kde působil v loňské sezoně společně s Gluskim, Lichtenbergem a Jacobovicim. (17:00:48)

Most otočil duel s Chlumcem, když dvakrát skóroval v nastavení Jindřichem Novotným. Zejména ve druhém poločase byl lepší, ostatně dvakrát trefil tyč. Ačkoli šel do deseti po druhé žluté kartě Gluskiho, tak nadále byl Chlumci minimálně vyrovnaným soupeřem. Domácí tak můžou slavit tři body.

90+6

90+5
    Most tahá čas na pravé straně, měl by pokračovat rohem, nebo autem.

90+3
    Lichtenberg si mohl dovolit kartu za zdržování.

90+3
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Štefko, přichází Novický.

90+2
    ze hřiště odchází Novotný, přichází Glaser.

90+2
    Žlutá karta pro tým FK Chlumec nad Cidlinou (Ordelt).
    90+1. NOVOTNÝ - 2:1

90+1
    Baník Most – Souš právě vstřelil branku!
    Most podle všeho vyhraje! Stejně jako v prvním poločase inkasuje Chlumec v nastavení. Při rohu z levé strany nepokryli hosté přední tyč a JINDŘICH NOVOTNÝ se stal hrdinou Baníku.

90+1
    Ordelt nechytil centr z levé strany a míč se odrazil od něj vedle bližší tyče na roh.

90
    Novák nacentroval, ale vše se obešlo bez pomoci Ordelta.

89
    Také zákrok Krčála zezadu na Novotného v hodně podobném místě bude trestán kartou.

88
    Střídající Cibulka viděl kartu za podkopnutí skoro na půli.

87
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou:
    ze hřiště odchází Kneifel, přichází Weis.

87
    Novotný faulovaný zezadu zleva, domácí si postaví standardní situaci.

85
    Novotnému odskočil při zpracování a potom už k němu měl Ordelt blíž.

84
    ze hřiště odchází Zukal, přichází Ludvík.

83
    Lichtenberg vyboxoval roh z levé strany točený přímo do brány, dorážka letěla mimo tři tyče.

Vít Muzikář

Branky: 45+3. Novotný, 90+1. Novotný – 16. Vaníček

Karty:   36. Gluski (MOS), 45+2. Petržilka (MOS), 75. Beláň (trenér brankářů) (MOS), 88. Cibulka (MOS), 90+3. Lichtenberg (MOS) – 45+3. Kejř (CCN), 75. Labík (CCN), 89. Krčál (CCN), 90+2. Ordelt (CCN)   70. Gluski (MOS)

FK Baník Most - Souš: Lichtenberg – Gluski, Novák, Novotný (90+2. Glaser), Vobecký, Štefko (90+3. Novický), Petržilka, Kubeš (46. Rjaska), Pátek (C), Radba, Jacobovici (75. Cibulka).
    Náhradníci: Patka – Cibulka, Glaser, Novický, Bína, Rjaska, Krukowski.

Trenér: Sazima

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – Veselka (C), Kneifel (87. Weis), Kopáč, Krčál, Čáp (62. Slavík), Kejř, Labík, Bastin, Zukal (84. Ludvík), Vaníček.
    Náhradníci: Brát – Slavík, Weis, Ludvík, Řezníček, Ráliš, Hrubý.

Trenér: Hrabík

Rozhodčí: Hodek – Kubec, Mazanec