Michalovce – Podbrezová 1:5 (kon.) | Skalica – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | B. Bystrica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
1:1 (0:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 23.09.2023, 18:00Niké liga • 8. kolo

B. Bystrica a Z. Moravce si body podelia po remíze 1:1. V 3. minúte sa za Vion presadil Gono, v 59. minúte vyrovnal z penalty Polievka. (19:51:27)

90+3

90+2
    Willwéber pálil z ťažkej pozície, navyše sa pritom aj pošmykol a netrafil bránu.

90+2
    Polievka pálil z otočky z hranice vápna, hostia loptu zblokovali. Rohový kop.

90+1
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Roman Čerepkai, prichádza Patrik Mijić.

90
    Slebodník odcentroval na Hanesa, ten ešte hľadal pred bránou Rymarenka, no dobre zasiahol Nagy.

88
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
    z ihriska odchádza Marek Hlinka, prichádza Branislav Ľupták.

88
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Matej Moško).

86
    Hanesov center bol privysoký a preletel na druhú stranu pokutového územia, kde domáci faulovali.

85
    Faulovaný Hlinka, B. Bystrica rozohrala rýchlo a rýchlo prišla aj nepresná Slebodníkova koncovka.

83
    Rymarenko mieril z hranice vápna po zemi k ľavej žrdi, Slávik predviedol úspešný zákrok.

82
    Majdan prihral Čerepkaiovi, ktorý zahodil nemožné! Výborný Hruška.

82
    Po Slebodníkovom rohu hlavičkoval Godál do rúk Slávika.

81
    Čerepkai sa pohral s protihráčom, ale nestrieľal, prihral dozadu Gonovi, ktorý strelou po zemi netrafil bránu.

80
    Polievka v pokutovom území, dokázal loptu prestrčiť Hanesovi, no ten nezakončil.

79
    z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza James Weir.

79
    Duga pálil z veľkej diaľky, trafil iba Willwébera.

77
    Dukla roh ubránila, no dlhšie jej trvalo, kým definitívne zažehnala nebezpečenstvo.