Dukla – Jičín 36:27 (kon.) | Lovosice – Nové Veselí 33:27 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 26:33 (kon.)
Strakonice – Plzeň 23:42 (kon.)
SKKP Handball Brno
26:33 (14:15)
KH ISMM Kopřivnice
Čtvrtek 28.09.2023, 16:30 • STAREZ Aréna Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů • 5. kolo

Zápas je u konce. Kopřivnice vyhrála oba dva poločasy, v tom druhém už ale dominovala. Postupně si tvořila náskok, který se stal v jednu chvíli už nedostižitelným. Navíc Kopřivnici v závěru hodně držel Pšenica, který potrápil střelce Brna několika zákroky. Pro Brno to je letošní první porážka, Kopřivnice si připsala druhé vítězství a postoupila na sedmou příčku Chance Extraligy. Brno je nyní třetí. (18:15:00)

Konec zápasu. (26:33)
    60
    Šimon Siročák to vzal na sebe a poslal míč na vzdálenější tyčku. Patrně to byl poslední gól zápasu. (26:33)
    60
    Jakub Bosák ukradl míč při útoku Kopřivnice. Doběhl si až před Pšenicu a jednoduše ho překonal. (26:32)

58
    Oba gólmani si nyní připsali parádní zákrok. Nejdříve Pšenica, nyní parádně zachytil střelu Kopřivnice Pyško. Hosté ale zůstali v útoku. (25:32)
    57
    Zdeněk Čadra z pravé straně nádherně vymetl pavučinky pod břevnem Pyška, který znovu neměl šanci na střelu dosáhntou. (25:32)

53
    Pavel Hladík si vyžádal ještě jeden oddechový čas. (25:31)
    53
    Zdeněk Čadra nádherně skryl střelu za obránce a na následný míč směřující k pravé tyči neměl Pyško nárok. (25:31)
    53
    David Lefan měl hodně času, nakonec pálil a pěkně umístil míč mimo dosah gólmana. (25:30)
    50
    Gól vstřelil tým KH Kopřivnice. (25:29)
    47
    Gól vstřelil tým KH Kopřivnice. (25:28)
    46
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno. (25:27)
    45
    Martin Kocich si připral v této minutě již druhou branku. Celkově jich dnes nastřílel už šest. (24:27)
    45
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich). (23:26)
    45
    Kopřivnice teď udeřila Martinem Střelcem z levého křídla po pěkné dohrávce. (22:26)
    44
    Hiroki Macuoka se prezentoval další dělovkou. (22:25)
    44
    Vzápětí skóruje Jan Polcar, který dostal přihrávku do úniku a ten u zvládl jednoduše proměnit. (21:25)
    44
    Miroslav Halama se na druhé straně prosadil po pěkné střele z pravé strany. (21:24)
    43
    Hiroki Macuoka vletěl do brankoviště jako tornádo a skóroval na bližší tyči. (21:23)