NY Rangers – New Jersey 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 3:1 (kon.) | Washington – Detroit 4:3 (kon.)
Minnesota – Colorado 4:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 2:1 (po pr.) | Seattle – Vancouver 3:1 (kon.)
Minnesota Wild
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Colorado Avalanche
Pátek 29.09.2023, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Příprava NHL

Je konec, Coloradu se již v poslední třetině nepodařilo zvrátit nepříznivý průběh zápasu a s Minnesotou prohrává 2:4. Oprávněnost triumfu domácího týmu za který nastoupil také jediný Čech v tomto zápase, obránce David Špaček, prokazuje také statistika střelby, tým z Minnesoty přestřílel své soky 35:27.

Český mládežnický reprezentant David Špaček odehrál 17 minut a 41 vteřin, připsal si jednu asistenci při poslední brance zápasu.

To už je za mě pro dnešní noc vše, přeji top den všem hokejovým fanouškům. (05:17:54)

Hvězdami dnešního mače jsou vyhlášeni Kirill Kaprizov (2+0), Vinni Lettieri (0+2) a Brock Faber (0+2).

59:29
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Gólem do prázdné branky definitivně o osudu dnešního utkání rozhoduje KIRILL KAPRIZOV. Asistence: Mats Zucarello a David Špaček.

58:11
    Lettieriho vychytal Annunen.

57:31
    Colorado právě vstřelilo branku!
    RILEY TUFTE svým gólem dvě a půl minuty před koncem zápasu vykřesal ještě pro hostující tým jiskřičku naděje. Asistence: Jason Polin a Oskar Olausson.

57:11
    Horké chvilky teď prožíval Fleury, prověřil ho Polin a následně dvakrát Tufte. Gólman domácího týmu si nicméně dokázal poradit.