Salzburg – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Union Berlín – Braga 2:3 (kon.) | Kodaň – Bayern 1:2 (kon.)
Inter – Benfica 1:0 (kon.) | Lens – Arsenal 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – Galatasaray 2:3 (kon.)
Neapol – Real Madrid 2:3 (kon.) | Eindhoven – Sevilla 2:2 (kon.)
FC Kodaň
1:2 (0:0)
Bayern Mnichov
Úterý 03.10.2023, 21:00 • Telia Parken, Kodaň • Liga mistrů • Skupina A

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:04:18)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11.

Je konec. Bayern Mnichov zvítězil na půdě Kodaně 2:1. První polovina zápasu ovšem nepřinesla takřka nic. Domácí celek skvěle bránil, zatímco hosté byli bezzubí. V 56. minutě se navíc Kodaň dostala do vedení díky brance Leragera. V 67. minutě ale skvěle srovnal Musiala. Následně přišlo zlaté střídání trenéra Tuchela. V 83. minutě totiž Goretzka hlavou vysunul Müllera, který ve velké šanci ještě posunul míč Telovi a ten se prosadil. V nastavení bylo málem srovnáno, ale Ulreich předvedl skvělý zákrok.
    Bayern si z Kodaně odvezl tři body.

90+7

90+7
    Posléze Kodaň ještě získala rohový kop, ovšem ten přinesl jen zblokovanou střelu.
    90+6. Naprosto famózní zákrok Svena Ulreicha!

90+6
    Fantastický Sven Ulreich! Jordan Larsson se dostal ke hlavičce uvnitř vápna, kdy do míče ještě nechtěně kopl Eric Choupo-Moting, ale hostující brankář se natáhl ke své levé tyči a konečky prstů vyrazil balón!

90+5
    Už to vypadalo, že se Orri Óskarsson opře do míče, ale ten mu odskočil na hranici šestnáctky.

90+4
    Harry Kane byl nyní dohrán Claessonem ve středu hrací plochy a Bayern má závěr utkání nadále pod kontrolou.

90+3
    Peter Ankersen poslal centr do vápna, ale hlavička jeho spoluhráče mířila mimo.

90+2
    Denis Vavro nyní zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem, ale ošetření nebude potřeba.