Přerov – Třinec 6:3 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 0:8 (kon.) | Tábor – Plzeň 4:3 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 0:5 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:3 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 4:3 (kon.) | Zlín – Poruba 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 5:4 (po pr.)
Slavia – K. Vary 3:7 (kon.)
HC Litvínov
5:4 (2:1, 2:3, 0:0 - 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 07.10.2023, 16:30Extraliga dorostu • Skupina A

Utkání mezi Litvínovem a Spartou se dostalo po bezbrankové třetí třetině až do prodloužení, ve kterém rozhodl ke konci Jan Trefný a jeho gól tak uzavírá i skóre zápasu. Zápas byl ale jinak velmi vyrovnaný, jak už samotné skóre napovídá, ale šťastnější nakonec byl domácí tým. (18:57:51)

63:49 Jan TREFNÝ - 5:4

63:49
    4/4
    Litvínov právě vstřelil branku!
    JAN TREFNÝ nakonec uzavírá skóre tohoto zápasu střelou z pravého kruhu. Asistence: Jakub Winkelhöfer.
    Trefný J., Winkelhöfer J., Peroutka M., Trejbal T.
    Tvrzník T., Hrubý D., Bolocan M., Malínek T.

61:15
    Dva na jednoho se nyní rozjeli F. Novák a Bolocan M., branku ale nakonec druhý jmenovaný minul.

60:55
    Na Udržala nyní vypálil Filip Novák, brankář ale puk chytá do rukavice.

60:10
    Tvrzník vyrazil velmi nebezpečnou střelu.

60:01

60:00

59:35
    Malínek dovezl puk až do rohu za Udržala, soupeři ho ale po boji u mantinelu o puk připravili.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:15
    Sparťané na chvíli vyjíždí obranného pásma až k Udržalovi, domácí je rychle vyhání do středního pásma.

54:55
    Jeden z domácích se ocitl ve velké šanci, před zakončením mu ale puk sjel z hokejky.

53:55
    Zakázané uvolnění Sparty.

52:45
    Trefný vystihl nepřesnou nahrávku hostů a rozjel se k Tvrzníkovi, ale nakonec promáchl.

52:35

51:01
    Rána Filipa Nováka také končí mimo branku.

Lucie Citterbartová

Branky a nahrávky: 12. M. Peroutka (Bozseník, D. Sedláček), 16. Winkelhöfer (Raichl, Bednařík), 28. Uhlík (Trefný, M. Peroutka), 39. M. Peroutka (Trefný, D. Sedláček), 64. Trefný (Winkelhöfer) – 2. M. Bolocan (Hrubý, Cichoň), 21. Nestrašil (Malínek), 22. Trachta (Já. Novák, M. Bolocan), 40. Hrubý (Cichoň)

HC Litvínov: Trejbal (Udržal) – Břenda, Babka, Žák, Uhlík, Winkelhöfer (C), Bozseník – L. Dostál, M. Peroutka, Raichl (A) – Trefný, D. Sedláček, Kurnat – Bednařík, Petružálek, Danihelka – Koky (A), Vondráček.
    Trenér: Robert Kaše

HC Sparta Praha: Tvrzník (Hanousek) – Dufek (A), Hoznourek, Já. Novák, Cichoň, Malínek (C) – T. Bolocan, F. Novák, M. Bolocan – Hrubý, Hlinka, Volodin – Prikhodko, Nestrašil (A), Trachta – Kadlec, B. Adamec.
    Trenér: Richard Žemlička

Rozhodčí: Helecz – Kurtin, Janíček