Havířov – Žďár n/S 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Písek 4:5 (kon.) | Šumperk – Vyškov 2:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 4:3 (2:1 po s.n.) | Kopřivnice – SHKM Hodonín 1:2 (1:2 po s.n.) | Opava – Vel. Meziříčí 6:1 (kon.)
Hronov – Tábor 2:7 (kon.) | Letňany – Kobra 9:1 (kon.) | Příbram – Děčín 6:3 (kon.)
Nový Jičín – Technika Brno 6:1 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Řisuty 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Cheb 11:0 (kon.)
HC Letci Letňany
9:1 (2:1, 5:0, 2:0)
HC Kobra Praha
Sobota 07.10.2023, 17:00 • Praha - Letňany, ICE ARENA • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

V prvním vzájemném derby mezi týmy z hlavního města jasná výhra patří HC Letci Letňany, kteří porazili Kobru konečným výsledkem 9:1, hosté měli méně akcí a nedokázali překonat Nečase, který několikrát podržel svůj celek. Hostům nepomohla ani výměna gólmanů ve 27. minutě a domácí si tak dokráčeli pro další body do tabulky. (19:16:42)

59:24
    Korčák z levé strany přestřelil.

59:00
    Domácí kombinují v útočné třetině.
    58:35 Jiří UHLÍK - 9:1

58:35
    Letňany právě vstřelily branku! Je tu devátý bod pro domácí výběr, po přihrávce Fialy se před klec dostal JIŘÍ UHLÍK a doklepl puk za čáru. Asistence: Zoran Fiala, Jonáš Jobánek.

56:48
    Hráči ve tmavých dresech nahodili do rohu, byli tam dříve Letci.

56:27
    Buly ve středním pásmu.

55:56
    Lehčí nahození raději přikryl gólman Letců.

55:15
    Kvasnička dostal nabídku od svého kolegy, střelu vyrazil Nečas.

54:00
    Kobra se na chvíli držela v útočné třetině, finální střelu zastavil obránce a vyhazuje pryč do bezpečí.

52:46
    Dorážku před klecí pokryl Ondrík.

51:54

50:24
    Kysela pálil z levé strany, brankář byl na místě.

49:33
    Na druhé straně střela hostí končí mezi chrániči Nečase.

47:35
    Letci mohli přidat další bod, z bezprostřední blízkosti jim šanci kazí Simon pohotovým zákrokem.

46:41
    Z pravého kruhu střílel hráč v tmavě-žlutém dresu, Nečas vyráží betonem.

45:43
    Domácí v plném počtu, Kobra nedokázala využít tuto velkou příležitost.

45:00
    Domácí ve čtyřech.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 6. Theimer (Sklenář, Korčák), 11. Mrňa (Sklenář, D. Němeček), 22. Kolářík (Labuzík, Kysela), 24. Poppel (Arnošt, Pšenička), 26. Fiala (Mácha, Uhlík), 27. Poppel (Arnošt), 35. Sklenář (Korčák, Theimer), 42. Labuzík (Fiala, Pšenička), 59. Uhlík (Fiala, Jobánek) – 12. Petrák (Nagy, T. Duda)

HC Letci Letňany: Nečas (Wajtr) – L. Chalupa (A), D. Němeček, Kolářík, Fiala, Hamšík, Drtina, Gurjevskij – Korčák, Sklenář (A), Theimer – Mrňa, Arnošt (C), Poppel – Kysela, Labuzík, Pšenička – Uhlík, Mácha, Jobánek – D. Straka.
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Kobra Praha: Ondrík (27. Simon) – Dudáček, J. Stejskal, Holý, Šteiner (A), Pelant, T. Duda, Dráb – Šťastný (C), Vlček, S. Tichý – Janča, M. Kvasnička, Petrák – Nagy, Houška, Havrda – Matuška.
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Zeliska – Rubáš, Tvrdík.