Chodov – Bohemians 10:8 (kon.) | Liberec – BUTCHIS 9:5 (kon.) | Česká Lípa – Vítkovice 3:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Black Angels 13:1 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 07.10.2023, 17:15 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 6. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (19:10:23)

Je konec! Z dnešního zápasu berou překvapivě dva body domácí hráči České Lípy. Vítkovice dnes vůbec nebyly ve své kůži a ztrácejí tak dnes dva body.

Branky a nahrávky: 33. Krajcigr (Štěrba), 44. Pekárek (Krajcigr), 65. Pekárek (Křenek) – 30. Matejčík (Galia), 42. Šindler (Palčinský). Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 21:16. Diváci: 263. Rozhodčí: Jiří Šedivý a Radek Štengl.

64:43 Ladislav PEKÁREK - 3:2

64:43
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné! LADISLAV PEKÁREK se zbavil dvou soupeřů a dostal se až před Součka, kterého dokázal přelstít a míček se dostal za brankou! V hale vypukla obrovská euforie! Asistence: Radim Křenek.

64:21
    Ani jeden z týmů se nikam nežene a nejspíše uvidíme samostatné nájezdy.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:15
    Vítkovice se poprvé v prodloužení dokázaly dostat do většího tlaku, ale nakonec o míček zase přišly a musejí se bránit.

62:43
    Radim Křenek krásně obešel dva své soupeře, ale zakončil mimo branku!

62:19
    Hosté faulovali v blízkosti své branky. Česká Lípa bude mít šanci rozhodnout, ale vzápětí vrátila míček na svou polovinu.

61:38
    Chyba přišla a na druhé straně hřiště dokázal skvělým zákrokem podržet svůj tým Jan Dvořák!

61:16
    Vítkovice zatím stojí pouze v obraně a čekají na chybu České Lípy.

60:48
    Krajcigr kombinuje s Pekárkem, ale ve třech nechtějí domácí nic složitého vymýšlet.

60:01
    Úvodní buly nakonec přiznali rozhodčí domácím, kteří tak začnou prodloužení na balónku.

60:01

Střely ve třetí části 4:8.

Je za námi třetí třetina, která přinesla opět jednu branku na každé straně a následovat bude prodloužení.

60:00

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 33. Krajcigr (Štěrba), 44. Pekárek (Krajcigr), 65. Pekárek (Křenek) – 30. Matejčík (Galia), 42. Šindler (Palčinský)

Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 21:16.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Netopilík) – Mlejnek, D. Kellermann, Stárek, Slaný, F. Šedivý, Křenek – Vavruška, Pekárek, Dzierža, Trčka, Pšenička, Kopič, Jirsa, Štěrba, Krajcigr (C), Vlček.
    Trenér: Vladimír Trčka

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Šebesta (C), Hatala, Hubálek, Kaleta – M. Gattnar, R. Gattnar, Fukala, Sidunov, Šindler, A. Šmíd, L. Hájek, Zubek, Palčinský, Galia, Matejčík.
    Trenér: Tomáš Martiník

Rozhodčí: Jiří Šedivý a Radek Štengl