Mladá Boleslav – Betis Kadaň 6:3 (kon.) | Wizards Praha – Tiradores Ústí n/L 5:4 (kon.)
Wizards DDM Praha 10
5:4 (3:1)
FC NY Tiradores Ústí nad Labem
Neděle 08.10.2023, 20:00 • SH ZŠ Kunratice • 2. Futsal liga západ • 3. kolo

Ufff, tak to byl tedy infarktový zápas. Domácí celek se nakonec dočkal vítězství i když to bylo pro kardiaky silný zážitek. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u příštího domácího zápasu na počtenou. Hezký večer. (21:27:32)

39:43
    Posledních 17 vteřin do konce zápasu.

39:19
    FC Tiradores Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Autorem branky je M.DVOŘÁK.

38:51
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SELYVONENKO. Asistence: Shkirych.

38:37
    Autorem branky je GANSUKH.

38:16
    Oddechový čas pro tým Wizards DDM Praha 10.

38:01
    Roučka se pokusil navýšit skóre, jeho výkop mířil vedle.

37:55
    Powerplay Tiradores je zatím pomalá a bez nápadu, obrana domácích furt pozorná.

36:44
    Tiradores kombinují, ovšem obrana Wizards zatím odolává.

36:03
    Wizards se dopustili 5.faulu, jsou též pod hrozbou 10.metrového kopu.

35:40
    Tiradores po zisku míče opět v pěti hráčích v poli.

34:44
    Selyvonenko zkusil ohrozit odkrytou branku, mířil ovšem vedle.

34:22
    V roli náhradního brankáře máme na hřišti Martina Dvořáka, Tiradores opravdu v powerplay.

33:57
    Oddechový čas pro tým FC NY Tiradores Ústí nad Labem.
    Trenér Stíbal si vyžádal oddechový čas, bude následovat pravděpodobně powerplay.

32:20
    Tiradores hrají pod hrozbou 10.metrového kopu, nasbírali již 5 faulů v zápase.

31:30
    Autorem branky je URYCH. Asistence: Shkirych.
    Hosté chtěli faul, ten se nepískal a míč uzmul Shkirych, který našel Urycha a jeho bodlo prosvištělo do šibenice.

31:20
    Žlutá karta pro tým FC NY Tiradores Ústí nad Labem (Dvořák).

30:30
    Stav na fauly máme opět vyrovnaný, tentokrát v poměru 4:4.

30:15
    Sběratel karet Selyvonenko zastavil brejk hostů a byl oceněn žlutou kartou, jeho třetí v sezóně.

29:56
    Shkirych tvrdě vypálil levačkou, Skála jeho střelu vyrazil na roh.

29:36
    Gansukh vypálil nebezpečně, ovšem mířil vedle levé tyčky.

29:01
    Dvě šance na obou stranách, nejprve Dvořák byl v šanci, Roučka byl pozorný, jeho následný výhoz našel Nováka, toho odzbrojil Skála.

28:10
    Tiradores mají na svém kontě již 4 fauly, domácí Wizards 3 fauly.

27:20
    Žlutá karta pro tým FC NY Tiradores Ústí nad Labem (Štengel).

26:54
    Obrovský závar před domácí svatyní, obráncům se podařilo míč odklidit do zámezí.

25:32
    Utkání začíná být poměrně ostré, na fauly máme stav 3.3. Oba celky jsou nespokojené s výroky rozhodčích.

24:42
    Autorem branky je GANSUKH. Asistence: M.Dvořák.
    Krásná branka hostů, Dvořák oslovil Gansukh, a ten vystřelil nechytatelně do šibenice, stav utkání 3:2.

24:21
    Zbytečný faul Pecháčka na polovině hřiště, stav na fauly 3:1.

23:45
    Urych ve skluzu zastavil akci hostů, podle Z.Nagyho se jednalo dokonce o žlutý faul.

23:02
    Velká šance domácích, Pecháček našel Urycha, jeho střelecký pokus vyčapal skvělým zákrokem Skála!

22:45
    Zdeněk Nagy zapískal faul, stav máme vyrovnán 1.1.

21:58
    Štengel byl podruhé v nepříjemném souboji ve vápně, faul se ovšem nepíská.

21:00
    Z následné standartní situace Selyvonenko, ani posléze Vácha neměli štěstí v zakončení.

20:45
    Kerner nepříjemně fauloval Shkirycha před vápnem zasloužená žlutá karta.

20:03
    Druhý poločas zahájili výkopem hosté.

20:01

Máme za sebou úvodní poločas, domácí celek byl velmi produktivní, více ze hry mají hosté. Wizards ovšem uštědřili dirert Tiradores půl minuty před poločasem. Druhý poločas začne přibližně za 10 minut.

20:00

19:29
    Autorem branky je VÁCHA. Asistence: Roučka.
    Gól do šatny! Dlouhý výhoz Roučky našel Váchu, který lehkou tečí mezi nohy Skály určil stav 3:1.

18:57
    Trenér Tomáš Imlauf si před rohovým kopem vyžádal čas na poradu.

18:29
    Štengel se uvolnil a nebezpečně střílel, jeho střelecký úhel včasným výběhem zmenšil Roučka.

16:33
    Tiradores šli do brejku, včasným skluzem jejich šanci zastavil Selyvonenko.

15:15
    Tiradores jsou aktuálně v držení míče, trpělivě čekají na svou šanci, obranný blok Wizards se svědomitě posouvá.

14:03
    Selyvonenko se opět provinil faulem na polovině hřiště, stav na fauly 3:1

13:35
    Gansukh fauloval na polovině, stav na fauly máme 2:1.

12:41
    Gansukh se odhodlal ke střele z dálky, Roučka byl v bráně pozorný.

11:55
    Selyvonenko viditelně fauloval, stav na fauly 2:0

10:10
    Autorem branky je VÁCHA. Asistence: Urych.
    Rychlý kontr domácích, Urych předložil míč Váchovi a ten nekompromisním bodlem poslal jako správný kapitán svůj celek do vedení 2:1!

09:58
    Kerner selhal na zadní tyčce, jeho střela byla příliš slabá

09:30
    První faul domácího celku na polovině hřiště.

09:12
    Kombinace Selyvonenka a Vácha mále slavila úspěch, Vácha podržel míč na hrušce, vyvalil míč proti noze Selyvonenkovi, jeho bodlo mířilo nad břevno.

08:35
    Vácha se skvěle obtočil kolem svého strážce, ten srazil míč na roh.

07:01
    Autorem branky je D.BLAŽEK. Asistence: Selyvoneko.
    Skvěle rozehraný roh domácích, Selyvonenko našel Dominika Blažka, který práskl do míče svou silnou levou nohou a srovnal stav zápasu na 1:1.

06:44
    Nepovedený odkop Váchy dostal do obrovské tutovky ve vápně Vondráčka, ten nastřelil pravou tyčku domácích!

05:12
    Sloup se snažil najít Vondráčka, před ním upálil míč Shkirych na roh. Z něj hosté nic nevytěžili.

04:12
    Pecháček se prodíral po pravé lajně, pozorný obránce jej ovšem ustřážil a nedovolil zakončení.

03:20
    Domácí celek se snaží dostat do obrany Ústí, ale ta je zatím pevná, jako jejich brankář Skála.

01:29
    Autorem branky je MAŇKOS. Asistence: Seidl.
    Hosté unikli po levé straně a Maňkos přeloboval Roučku v brance. Stav utkání 0:1!

01:20
    Tiradores získali míč a momentálně trpělivě kombinují na své polovině, zatím se nedostali do šance.

00:22
    Úvodní výkop měl domácí celek, který je aktuálně v držení balonu.

00:01

Hosté nastoupí v modro bílé kombinaci, domácí celek v červeno černé kombinaci.

Wizards DDM Praha 10: Roučka (L.Koudelka) – Vácha, Selyvonenko, Shkirych, D.Blažek, M.Janoušek, Pecháček, Urych, Novák
    Trenér: Tomáš Imlauf

FC NY Tiradores Ústí nad Labem: Skála ( Smolař) – Gansukh, Sloup, Z.Štengel, Švanda, Vondráček, Kerner, Maňkos, Seidl, M.Dvořák
    Trenér: Dušan Stíbal

Rozhodčí: Zdeněk Nagy, Lukáš Nagy, delegát: Leoš Gryc.

Oba celky už jsou na palubovce, probíhá rozcvička. za chvilku si představíme sestavy týmů.

Rozhodčí a delegát
    Utkání budou řídit jako hlavní Zdeněk Nagy, druhý rozhodčí bude Lukáš Nagy, delegátem SFČR bude pan Leoš Gryc.

Ohlasy z kabiny před utkáním:

Milan Seidl, kapitán Tiradores:
    "Do třetího kola jdeme s jasným cílem, a to poučit se z dosavadních zápasů. Dvakrát jsme v utkání vedli a nechali si ho utéct. Trochu platíme nováčkovskou daň ve zkušenostech a přístupu k utkání. S dalším soupeřem se ale známe z loňského ročníku, oba týmy se určitě trochu změnily, ale věřím, že to bude opět zajímavá konfrontace. Vždycky chce člověk vyhrát, byl by alibismus říkat, že ne. To platí i toto kolo a jedeme s tím do Prahy!"

Luboš Koudelka, brankář Wizards:
    "Se silově hrajícím Tiradores Ústí nad Labem jsme v minulém ročníku měli negativní bilanci. Během ročníku prokázalo Ústí velký výkonnostní posun. Přesto věříme, že na domácí palubovce prokážeme kvalitu a tentokrát zůstanou všechny tři body doma."

Vzájemné zápasy
    4.12.2022
    Wizards – Tiradores 3:3 (1:0)

17.2.2023
    Tiradores – Wizards 6:2 (0:2)

Z výsledků je jasně vidět, že ústecký celek na Wizards umí, za zmínku určitě stojí únorové utkání, kdy hosté vedli v poločase 2:0, ale pověstná "Csaplárova past" dokonale sklapla a Tiradores 6 góly ve druhé půli utkání otočil.

Kouzelníci po návratu do 2.ligy Západ zatím získali 1 bod, po domácí remíze 1:1 s Jerigem Plzeň v minulém kole nestačili na Arsenal Benešov a prohráli 1:3. Cíl v podobě 6 bodů z prvních dvou kol se tedy nepodařilo naplnit a Wizards již budou muset bodovat naplno.

Ústecký nováček v minulém roce hrál stejně jako Wizards Divizi A, kde nakonec obsadil 2.místo v tabulce, pouze vinou horších vzájemných zápasů s Benešovem. V úvodních 2.kolech 2.ligy nezískal ani bod, nejprve prohrál ve Světlé nad Sázavou s Chotěboří 2:3 a v minulém kole podlehl Bohemians 1905 na domácí palubovce 1:4.

Zdravíme fanynky a fanoušky u textového onlajnu z 3.kola 2.ligy Západ mezi domácím týmem Wizards DDM Praha 10 a hostujícím celkem FC NY Tiradores Ústí nad Labem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Jan Kopřiva

Branky: 8. D.Blažek (Selyvonenko), 11. Vácha (Urych), 20. Vácha (Roučka), 32. Urych (Shkirych), 39. Selyvonenko (Shkirych) – 2. Maňkos (Seidl), 25. Gansukh (M.Dvořák), 39. Gansukh, 40. M.Dvořák

Karty:   24. Urych (WIP), 31. Selyvonenko (WIP) – 21. Kerner (TIR), 28. Štengel (TIR), 32. Dvořák (TIR)

Rozhodčí: Zdeněk Nagy, Lukáš Nagy, delegát: Leoš Gryc