Betis Kadaň – Jerigo Plzeň 4:3 (kon.) | Tiradores Ústí n/L – Černý Dub 5:4 (kon.)
FC Betis Kadaň
4:3 (2:2)
FC Jerigo 1994 Plzeň
Pátek 13.10.2023, 19:30 • Sportovní hala Kadaň • 2. Futsal liga západ • 4. kolo

Utkání právě skončilo a po více jak dvou hodinovém utkání, po dvou velmi drastických poločasech, po tolika zmarněných zákrocích a nevyužitích možností se dnes prosadil domácí tým FC Betis Kadaň ve vítězství a tři body zůstávají v Kadani, děkujeme všem 88 divákům v hale a všem čtenářům tohoto onlajn zápisu, příjemný večer. (21:05:59)

39:50
    Ta výkonnost v obraně je opravdu znát, na Kadaň se vrhá spoustu střel a oddychovým časem chtějí v posledních sekundách získat sílu se udržet.

39:50
    Oddechový čas pro tým FC Betis Kadaň.

39:45
    Patnáct sekund do konce a Kadaň furt v obraně zatímco Jerigo střílí branku za brankou.

39:30
    Poslední sekundy do konce, ale Jerigo se nevzdává a stále intenzivně útočí a zastrašuje domácí Kadaň.

39:00
    Odehrává se poslední minuta druhého poločasu, ve které se stále může ledacos rozhodnout.

38:30
    Utkání je opravdu velmi napínavé na obou stranách, skóre zatím stále hraje více pro Kadaň, ale Jerigo se bez přestání drží na útočné polovině.

37:05
    Kadaň v obraně, zatímco Jerigo je v 5 v útoku.

37:00
    Jerigo si vybralo svůj oddychový čas a ze zákulisí vám řeknu, že si hodně probíralo taktiku, ve které se pokusí o rychlé vyrovnání, následné udržení míče a vstřelení další branky, která by je mělo posunout do útoku.

36:51
    Oddechový čas pro tým FC Jerigo 1994 Plzeň.

35:45
    Živnůstka si v domácí bráně poskočil a chytil letící míč, který se dostává na kopačky Kadaňských hráčů.

35:20
    Teď v útoku zase Jerigo, který potřebuje alespoň vyrovnat.

34:50
    Pět minut do konce a oba týmy se střídají ve velmi efektivních útocích, z niž může dojít kdykoliv ke vstřelení branky.

34:34
    FC Betis Kadaň má svůj pátý akumulovaný faul.

33:30
    Kadaň se teď za každou cenu snaží udržet míč a ubránit se.

33:05
    FC Betis Kadaň má svůj čtvrtý akumulovaný faul.

32:20
    Volnou rozehru má tým Jeriga, který se opět pokusí velmi rychle skóre vyrovnat.

32:00
    Po více, jak dvou útočných minutách se Kadani povedlo profesionálně navýšit na 4:3 a dostávají se tak do vedení.

31:36
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MYŠIČKA KAREL. Asistence: Živnůstka David.

Marcel Zelenka

Branky: 17. Jiří (Lukáš), 18. Jiří (pen.), 22. Lukáš (Patrik), 32. Karel (David) – 8. Jakub (Tomáš), 19. Jan (Jan), 23. Marek

Karty:   14. Marek (KAD), 22. Marian (KAD), 27. Jiří (KAD)

FC Betis Kadaň: Živnůstka David – Novák Michal, Škůrek Ladislav, Kaidl Lukáš, Hrdinka Patrik, Novák Jiří, Myšička Karel, Roub Adam, Kaško Roman, Kadlec Marek.
    Vedoucí: Hrdinka Walter
    Asistent Trenéra: Novák Jiří

Trenér: Govol Marian

FC Jerigo 1994 Plzeň: Rychna Radek – Vitouš Ondřej, Pekník Tomáš, Rous Jan, Herzáček Jiří, Papež Jakub, Benedikt Jan, Marek Jakub, Uchal Oleksandr, Ledvina Jan.
    Vedoucí: Kindelviann Petr

Trenér: Pechr Jiří