Mladá Boleslav B – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
BK Mladá Boleslav B
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 14.10.2023, 18:00 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Krajská liga: Středočeský kraj • 7. kolo

Konec zápasu. (20:19:48)

63:00
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je Dominik TREGL.
    Dominik Tregl rozhoduje derby v prospěch Mladé Boleslavi.
    Asistence: Vondrlík.

62:13
    Výborný zákrok Hradiského proti střele Kadeřábka.

61:15
    Hradiský měl hodně práce s nahozením, ale dokázal ho nakonec spacifikovat,

60:35
    Mladá Boleslav začíná prodloužení s pukem na holi.

60:01

Za malou chvilku začne pětiminutové prodloužení 3 na 3.

60:00

59:21
    Krajské derby s největší šancí míří do prodloužení.

58:45
    Oba mančafty v plném počtu.

57:43
    Druhá branka Tomáše Kadeřábka v tomto utkání. Je srovnáno na 2:2. Pěkná dorážka před Hradiským.

55:51
    Benátky si jsou vědomi svého vedení a kontrolují hru.

54:44
    Toman kryje ránu od modré čáry.

54:18
    Další přesilovka pro hosty z Benátek nad Jizerou. Tu minulou využili.

54:18
    Ficek – 2 min., sekání.

53:22
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Autorem branky je Ondřej KARLI.
    Benátečtí využívají přesilovou hru. Po přihrávce mezi kruhy překonává Tomana Ondřej Karli.
    Asistence: Švejda.

52:42
    Zvolenský – 2 min., nesportovní chování.

52:15
    Autorem branky je Tomáš KADEŘÁBEK.
    Po krásné kombinaci mladoboleslavští srovnávají na 1:1. Puk ze vzduchu trefil Tomáš Kadeřábek.

51:56
    Toman úspěšně zasahuje hokejkou.

51:11
    Benátečtí se hlasitě vztekají, ale rozhodčího Čápa to nechává klidným.

50:01
    Boleslav ve slibné příležitosti nedokázala přesně přihrát.

49:25
    Hra se teď hodně kouskuje. Napětí na obou stranách stoupá.

47:31
    Boleslavští svírají Benátky.

45:53
    Jakub Hladík byl už blízko ke skórování, ale Hradiský zvládl sevřít betony v čas.

45:53
    Nájezd pro Mladou Boleslav.

45:53
    Suk – TS, podrážení.

45:33
    Pěkná kombinace mladoboleslavských končí na vyrážečce Hradiského.

43:45
    Mladoboleslavští se snaží napadat, ale zatím bezvýsledně.

43:20
    Benátky kontrolují hru s pukem na holi.

42:00

40:59
    Ačkoliv hrají domácí přesilovku, tak vidíme vyrovnaný hokej.

40:01
    Mladá Boleslav bude hned od začátku třetí třetiny hrát přesilovku, kvůli odloženému vyloučení z druhého dějství.

40:01

Závěrečná třetina začne v 19:38.

Druhá třetina byla hokejově atraktivnější. Mnohem více střel a akcí na obou stranách, ačkoliv branku druhé dějství nenabídlo. Stále tedy vedou Benátky nad Jizerou 1:0. Rozhodovat se bude v závěrečné třetině.

40:00

40:00
    Švejda – 2 min., sekání.

39:12
    Pěkné obtočení Bílka okolo branky Hradiského, ale ten byl připraven.

37:53
    Zakázané uvolnění Benátek nad Jizerou. Bude se vhazovat na útočné třetině domácích.

37:26
    Vondrlík střílí jen do bloku.

36:24
    Nahození Benátek končí na mladoboleslavských holích.

35:21
    Boleslav zatápí Benátkám, ale ty stále odolávají. Tentokrát musel Hradiský puk zalehnout.

34:40
    Hradiskému puk sice nakonec vypadl, ale rozhodčí písknul. Bude se vhazovat v útočném pásmu Boleslavi.

34:02
    Obrovská šance Benátek nad Jizerou, ale Toman skvěle zasahuje.

33:18
    Několik pokusů o střelu, ale ani jeden zdařilý. Benátky se pokouší dál.

32:50
    Benátky vyhazují na zakázané uvolnění.

31:50
    Švejda byl v mezikruží ve slibné pozici, ale byl natočen zády k brance, takže nemohl vystřelit.

30:45
    Dezorientovaný Toman zasahuje. I po sejmutí mladoboleslavského brankáře najíždějícím hráčem dokázal Daniel Toman vyrazit puk.

30:00
    Tvrdá střela Husáka končí jen nad brankou Tomana.

29:08
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

28:46
    Další výtečná práce Hradiského, který tentokrát kryje střelu z mezikruží.

27:03
    Zvoní nám v uších, protože byla nastřelena branková konstrukce Hradiského. Jen milimetry dělí Mladou Boleslav od vyrovnání.

25:20
    Druhé vyloučení Benátek nad Jizerou, druhé pro Václava Zajdu. Uvidíme, jak naloží boleslavští s početní převahou tentokrát.

25:05
    Zejda – 2 min., krosček.

24:15
    Mladá Boleslav stupňuje svůj tlak, ale ne a ne najít ideální střeleckou příležitost.

23:14
    Velký závar před brankou Hradiského nekončí brankou. Mnoho střel a dorážek teď musel pochytat benátecký brankář, ale finální slovo měli útočníci Mladé Boleslavi, kteří střelu namířili jen do ochranné sítě.

22:14
    Nedorozumění v mladoboleslavské obraně, kterého skoro využil jeden z benáteckých útočníků.

21:18

20:33
    Hned po vyhraném vhazování se řítili do slibné příležitosti hosté z Benátek nad Jizerou, ale ve finální fázi pokazili přihrávku.

20:07
    Úvodní buly druhé třetiny pro hosty z Benátek.

20:01

Druhá perioda začne v 18:49.

První dějství krajského derby je za námi. Mnoho zakázaných vyloučení, ale také dvě vyloučení. Oba gólmani fantastičtí, ale nutno dodat, že mladoboleslavský Daniel Toman toho měl na práci více. Také mu střela od Jana Kusého pronikla až za jeho záda.

20:00

19:14
    Po tečované ráně před domácí brankou se bude vhazovat v útočném pásmu hostů z Benátek.

18:44
    Toman teď vychytal střelu, která přišla zpoza modré čáry.

17:40
    Mladoboleslavští na puku.

15:31
    Gólová šance také na druhé straně kluziště. Při Tomanovi teď stáli všichni hokejoví svatí. Benátečtí už mohli uklízet puk do prázdné branky, ale trefili jen ležícího brankáře Boleslavi.

14:34
    Velká příležitost pro domácí celek. Zadní přihrávkou od mantinelu za brankou Hradiského se snažil jeden z domácích hokejistů najít některého ze svých spoluhráčů, ale před brankou Benátek nikdo nebyl.

13:29
    Osamocený JAN KUSÝ dokázal najít volné místečko mezi betonem a vyrážečkou Daniela Tomana. Benátky se ujímají vedení 1:0.
    Asistence: Husák.

13:04
    Proti Treglově ráně výborně zasahuje Hradiský vyrážečkou.

12:05
    Mladičký brankář Toman znovu zasahuje. Tentokrát si pohlídal střelu mezi betony. Puk radši schoval pod svou lapačku.

11:58
    Boleslavští vyhazují na zakázané uvolnění.

11:26
    Znovu se bude vhazovat v útočném pásmu domácích.

11:14
    Hradiský kryje puk, který skákal těsně okolo jeho brankoviště.

10:25
    Toman teď zasahuje jako Hašek. Benátečtí se ho snažili překonat přízemní střelou, ale mladoboleslavský brankář na ně připravil rozklek.

09:57
    Dnešní krajské derby sleduje 92 diváků.

09:44
    Tregl přihrával do ložené šance před branku Hradiského, jenže domácí kapitán Vondrlík nedokázal přihrávku zpracovat.

08:20
    Ani Benátky svou krátkou přesilovku nevyužili.

08:19

07:40

07:03
    Hra ve čtyřech nabízí jen mnoho zakázaných vyloučení.

06:22
    Mladoboleslavští se dlouho v početní převaze neohřáli. Po zákroku domácího kapitána Vondrlíka rozhodčí Čáp vylučuje.