Arsenal Benešov – Kladno 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Boca Chotěboř 6:0 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
6:0 (3:0)
FK Boca Chotěboř
Sobota 14.10.2023, 20:30 • Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 4. kolo

Příští kolo zajíždí Růžovky na palubovku právě Bohemians 1905. Hraje se v neděli v netradičním čase od 11:00 v SC Řepy (22:16:32)

Malibu v utkání se soupeřem, který měl stejně bodů, suverénně zvítězilo a osamostatnilo se na čele tabulky 2. ligy skupiny Západ, avšak dosud první Bohemians 1905 dohrávají utkání 4. kola zítra.

40
    Domácí diváci, kteří se dnes sešli do sportovní haly, vytleskávají poslední minutu.

39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Malibu zvyšuje na 6:0. Spektakulární gól, kdy KURC po přihrávce Psinického skóruje. Balón se vznesl do vzduchu, hostující gólman narazil do tyče a následně míč skončil v bráně. Asistence: Psinický.

38
    Velechovský podruhé ve vyložené šanci zklamal. Domácí diváci se chytají za hlavu, co je schopný nedat.

37
    Zápas už se jen z povinností dohrává.

35
    MACHŮ trestá hru bez brankáře a skóruje přes celé hřiště. Asistence: Maryška.

33
    Hosté zkoušejí znovu hru bez brankáře.

31
    PSINICKÝ se zmocnil odraženého míče a uklidil ho k pravé tyči hostující svatyně.

29
    Truksa v domácí bráně dnes bezchybný.

27
    Hostující Berky se objevil sám před brankou domácích, ale minul.

25
    Machů střílel z nebezpečné pozice vedle.

23
    Druhý poločas začali na více míči více hosté, ale bez využití.

21

První poločas přinesl tři góly do Sítě hostů. Dvakrát se prosadil Machů a jednou Vaněk. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas a jak utkání dopadne.

20

20
    Maryška proti vyběhnuvšímu gólmanovi Bocy Pátkovi selhal.

19
    Žlutá karta pro tým FK Boca Chotěboř (Klimeš).

19
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Malibu zvyšuje na 3:0. DOMINIK MACHŮ se nemýlil.

Jakub Maryška

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 10. Machů (Volf), 11. Vaněk (Maryška), 19. Machů (10 m kop), 31. Psinický, 35. Machů (Maryška), 39. Kurc (Psinický)

Karty:   11. Truksa (MBL), 17. Truksa (MBL) – 11. Jan (CHO), 17. Pavel (CHO), 19. Klimeš (CHO)

FC Malibu Mladá Boleslav: Truksa – Velechovský, Husák, Skalický, Kurc, Zajíček, Machů, Vaněk, Volf (C), Psinický, Maryška.
    Trenér: Michal Bílek

FK Boca Chotěboř: Pátek – Novotný Jan, Novotný Pavel, Klimeš, Berky, Janda, Dočekal, Moravec.
    Trenér: Martin Jakeš

Rozhodčí: Jiří Šmíd, Lukáš Mollinger