Osasuna – Granada 2:0 (kon.)
CA Osasuna
2:0 (1:0)
Granada CF
Pátek 20.10.2023, 21:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 10. kolo

To je pro dnešek uplně všechno! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:03:19)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:13.

Zápas 10.kola LaLigy mezi Osasunou a Granadou je u konce! Výsledkem 2:0 dokázal vyhrát domácí tým, který byl od začátku mírně lepší. Už v 11.minutě načasoval svůj náběh Budimir a překonal vybíhajícího Ferreiru. Následně nadějné šance měla Granada, ale domácí celek podržel skvělý Herrera. Po půli v 59.minutě fauoval hostující brankář, proto z penalty zvyšoval Budimir. Všechny šance Granady skončili v 76.minutě, když se zbytečně nechal vyloučit Boyé. Oba týmy se rozcházejí za výsledku 2:0 pro domácí Osasunu.

90+9

90+9
    Tak ještě jednou Barja pronikl do vápna, ale tentokrát poslal špatnou přihrávku pod sebe.

90+8
    Na závěr zápasu velká šance domácích! Kike Barja se nádherně uvolnil ve vápně a střelou na zadní tyč postrašil Ferreiru, který vyráží. Míč se dostal k Raulu Garcíovi, ten balón posílá vedle branky.

90+7
    Už marné pokusy Granady o vstřelení branky. Dlouhý aut posílají obránci domácích ke Garcíovi.

90+6
    Lucas Torro si našel odražený balón za vápnem. Střelou z první trefuje pouze ochozy stadionu v Pamploně.

90+5
    Obránce Miquel zůstal ležet na trávníku a signalizuje nějaký problém s rukou. V zápase bude pokračovat.

90+4
    Nepřesné přihrávky Granady znamenají to, že Osasuna půjde směrem dopředu.

90+3
    Raúl García si nabíhal na dlouhou přihrávku. Tu nestihl a následně fauloval rukama.

90+2
    Kike Barja si v ofenzivní části počínal nedovoleně a proto se píská nedovolený zákrok.

90+1
    Hosté jsou v deseti bezradní, jelikož nemohou zaútočit ve velkém počtu a ztrácejí míče.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Branka neplatí! Videorozhodčí našel v ofsajdu přihrávajícího Barju.

89
    Do hry opět zasáhne VAR! Bude zkoumat ofsajdové postavení Barjy.

88
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Domácí přidávájí pojišťovací gól! Na levé lajně se skvěle rozběhl Kike Barja. Svou rychlostí se dostal do vápna soupeře, odsud posílal přihrávku na bližší tyč. Tam si naběhl RAÚL GARCÍA a slabou přesnou střelou překonává Ferreiru. – 3:0.