Ústí n/L – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Plzeň – Svítkov 3:4 (po pr.) | Hostivař – Karviná 6:3 (kon.)
Letohrad – Prachatice 9:3 (kon.) | Kladno – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Pardubice – Dobřany 2:0 (kon.)
HBC Kladno
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HC Kert Park Praha
Sobota 21.10.2023, 15:30 • Městský hokejbalový stadion Kladno (Stadion u zimního stadionu - HBC Kladno) • CROSSDOCK Extraliga • 9. kolo

Děkuji za pozornost a u dalšího extraligového hokejbalu na shledanou. (17:10:23)

HC Kert Park Praha otočila celý zápas. Hokejbalisté Kladna byli v první třetině mnohem lepším celkem. Měli tři velké šance, které skončily na brankové konstrukci. I tak po 15 minutách vedli 1:0. Hráči Kert Parku hru srovnali ve druhé části duelu. V ní šli dokonce do jednobrankového vedení, které si ve třetí třetině zkušeně pohlídali. Dokonce přidali další branku.

Nejlepší hráči zápasu:
    HBC Kladno – Štěpán Důras.
    HC Kert Park Praha – Jakub Laurinc.

44:53
    Zvonek šel do protiútoku, ale hattrick do prázdné klece nedokončil.

44:30
    Kert Park se osvobodil a oslabení zvládá opravdu dobře.

44:00
    Pospíšil měl dobrou možnost, ale střelu zblokoval Zvonek.

43:30
    Rysové se snaží kombinovat. A v každé dobře pozici střílí.

43:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu. Kladno odvolalo brankáře a bude hrát 6 na 4.

42:56
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha:
    Návara – 2 min., podražení, odpyká Suchánek.

42:24
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZVONEK. Asistence: Novák.

Novák výborně zavezl balónek do pásma. Vyhrál souboj s Dědíčem za brankou, pak se natlačil do brankoviště. Gerlich byl na dorážku Zvonka krátký.

42:00
    Kert Park ví, jak držet kladenské útočníky ve středním pásmu.

41:00
    Hokejbalisté z Lužin hrají velmi dobře takticky. Drží své pozice a Kladno se nemůže dostat do útoku. Skvělé střídání měl Jágr.

40:15
    Kert Park je pod tlakem. Třikrát se vhazovalo pře Návarou. Adam třikrát buly, ale Kert Park třikrát střelu zblokoval.

40:00
    Hra rychle utíká a hosté vědí, co mají hrát. Kladno není přílliš aktivní.

39:00
    Hrdlička se schoval na vlastní branku a chtěl si prohodit útočícího hráče. Haisman balónek zachytil a Teinitzer trefil tyč.

38:20
    Pavlík výborně vyvezl míček. Do situace 2 na 1 se dostal Vaněk a Lhota.

37:30
    Hosté dohráli první polovinu třetí třetiny na straně domácích. Mění se strany.

37:00
    Kert Park hraje chytře v kladenském pásmu a sbírá čas.

36:15
    Hra velmi rychle plyne, ale Kladno je ve velké křeči. Nemůže se udržet na balónku. Kert Park skvěle kontroluje hru.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 12. Důras (Haisman, Teinitzer) – 20. Zvonek (Pavlík), 28. Laurinc (Zvonek), 43. Zvonek (Novák)

HBC Kladno: Gerlich (Jirotka) – Teinitzer, Kastner, Soukup (A), Pospíšil (C), Barták, Dědič (A) – Schnaubelt, Adam, Patera, Haisman, Důras, Markytán, Singer, Špaček
    Trenér: Slavomír Švancar

HC Kert Park Praha: Návara (Toth) – Hrdlička, Laurinc, Macek, Novák, Pavlík, Vilikus, Vrabec – Barnošák, Jágr (C), Javůrek, Jelen, Lhota (A), Mejzlík, Myškovský, Suchánek, Vaněk, Zvonek (A)
    Trenér: David Kuna

Rozhodčí: Prudík, Vokurka