Zlín B – Slovácko B 0:1 (kon.) | Zlínsko – Rosice 2:1 (kon.)
FC Zlínsko
2:1 (1:1)
FC Slovan Rosice
Neděle 22.10.2023, 11:00 • Stadion Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (13:21:16)

Je konec! Domácí Zlínsko poráží v rámci 12. kola MSFL hosty v Rosic výsledkem 2:1.
    Domácí se dostali velmi rychle do vedení, a to když se už ve třetí minutě po akci na levé straně prosadil David Kašpárek. O čtyři minuty však bylo v Otrokovicích vyrovnáno, a to když se trefil ranou na přední tyč Fabian Matula. Ve zbytku první půle byli hosté aktivnější, žádná jejich střela však v síti neskončila. Nejblíže ke gólu byl Jiří Koláčný, trefil však pouze břevno.
    Druhý poločas hodně ovlivnilo brzké vyloučení Kotáska z Rosic, který stáhl k zemi unikajícího Kašpárka a po zásluze viděl červenou kartu. Na trávníku pak hodně jiskřily emoce, z čehož vypramenilo i několik žlutých karet. Zlínsko se dlouho nemohlo dostat k ohrožení branky soupeře, to se jim povedlo až v 83. minutě, když centr Russmanna usměrnil hlavou do sítě Patrik Gerža. Nastavený čas pak byl ve znamení rosické snahy o branku, domácí celek však podržel gólman Kalina.

90+4

90+3
    Dano zablokoval střelu Matuly, Zlínsko už je blízko.

90+3
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Kašpárek, přichází Ilič.

90+2
    Patrik Gerža musí být ošetřen.

90+2
    Daniel Přerovský dohrál Geržu a vidí v ruce sudího žlutou kartu.

90+1
    Goj sice obešel dva soupeře, pak ho však zastavil obránce Zlínska Martin Krakovčík.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    ze hřiště odchází Weber, přichází Waclawik.

90
    Další centr odvrací Pernatskyi a odkopává Russmann.

90
    Po dalším rohu pálili dva hráči Rosic, ani jedna střela však neprošla až k brankáři Drobkovi.

89
    Po rohovém kopu prodlužoval míč Matula na jednoho ze svých spoluhráčů, který skvěle hlavičkoval, brankář Kalina však proti jeho střele parádně zasáhl!

88
    Po rozehrání hlavičkoval jeden z hostů, své zakončení však ještě otřel o obránce. Následuje roh.

88
    Uvidíme další standardku Rosic.

86
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Kulík, přichází Přerovský,
    ze hřiště odchází Novotný, přichází Zezula.

85
    Tohle se ale bude Rosicím vyrovnávat velmi těžko, od 48. minuty totiž hrají bez vyloučeného Kotáska.

84
    Hosté budou vhazovat pod hlavní tribunou.

83
    Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
    Domácí se přeci jen dostávají do vedení! Po centru Russmanna se sám před gólmanem Drobkem ocitl PATRIK GERŽA, který svou hlavičkou překonal gólmana soupeře! Asistence: Robert Russmann.