Las Palmas – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Girona – Almería 5:2 (kon.) | Villarreal – Alavés 1:1 (kon.)
Barcelona – Ath. Bilbao 1:0 (kon.)
UD Las Palmas
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
Neděle 22.10.2023, 14:00 • Estadio de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 10. kolo

Oba kluby měly možnost pokutového kopu. Domácí ho v prvním poločase neproměnili, hosté v závěru zápasu ano. Bebé rozhodl o tom, že Vallecano tento zápas vyhrál. (16:02:33)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:11.

90+9

90+8
    Hosté se dopustili útočného faulu, hrát tak budou domácí na své polovině.

90+8
    Stole Dimitrievski rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+7
    V poklidném tempu se utkání dohrává, hostující celek míří za výhrou.

90+6
    Bebé zkoušel něco vymyslet, ale individuálně se nedokázal dostat do střelecké pozice.

90+5
    Žlutá karta pro tým UD Las Palmas (Máximo Perrone).

90+4
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Rayo Vallecano (Óscar Valentín). Po druhé žluté kartě utkání pro tohoto hráče končí.

90+4
    Jen těžko se domácí fotbalisté dostávají do nějaké výraznější šance.

90+2
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Domácí celek neproměnil penaltu, hosté ano. BEBÉ, který před malou chvíli přišel na hrací plochu, nyní kopal penaltu. Ze svého pohledu poslal míč do levé části branky. Gólman odhadl stranu, ale na míč nedosáhl.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Žlutá karta pro tým UD Las Palmas (Álex Suárez).

90
    Pokutový kop pro hosty!

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Bebé.

88
    Po delší době se musí domácí bránit, Alfonso Espino vede zajímavou akci svého celku.