Královské Vinohrady – Pardubice 6:3 (kon.) | Tatran – Black Angels 11:0 (kon.) | Sparta – Liberec 12:6 (kon.)
Karlovy Vary – BUTCHIS 6:7 (kon.)
FB Hurrican Karlovy Vary
6:7 (2:4, 3:1, 1:2)
BUTCHIS
Neděle 22.10.2023, 18:00Livesport Superliga • 8. kolo

V dramatickém zápase vyhrává hostující celek těsně o jednu braku. O tom, kdo vyhraje, rozhodla třetí třetina, kterou zvládli lépe hostující hráči a získávají body do tabulky. (20:08:04)

Branky a nahrávky: 6. Lebeda (Šmajda), 10. Hozman (Macháček), 23. Hrbáček (Rosa), 36. Tyl (M. Klápa), 38. Péc (Rosa), 60. Lebeda (M. Klápa) – 7. Novák (J. Černý), 7. Kalina (Novák), 12. Kalina (Novák), 14. J. Černý (TS), 37. Veleba (Pecha), 52. Vondruška (Kalina), 53. Veleba (Čejka). Vyloučení: 1:4. Využití: 1:1. Zásahy brankářů: 24:28.

59:12 Jiří LEBEDA - 6:7

59:12
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JIŘÍ LEBEDA. Asistence: Michal Klápa.

59:10
    Mnoho času už domácí na zdramatizování zápasu nemají.

58:00
    Michal Klápa zakončoval z ostré pozice, jeho pokus končí v náruči brankáře.

57:12
    Michal Klápa byl v dobré pozici před brankou, ale nedokázal přesněji vypálit.

56:23
    Lukáš Macháček rozehrává do své branky, domácí hrají bez brankáře.

55:30
    Matěj Korbel hledal spoluhráče před brankou, Michal Strachota byl obsazený.

55:00
    Pět minut nás dělí od konce zápasu, více ze hry mají hosté, kteří získali dvoubrankový náskok.

53:35
    Jen těžko hledají domácí hráči cestu k brance soupeře. Hosté hrají takticky velmi dobře.

52:52
    Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.
    52:52 David VELEBA - 5:7

52:52
    Tým BUTCHIS právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID VELEBA. Asistence: Štěpán Čejka.
    51:54 Tomáš VONDRUŠKA - 5:6

51:54
    Hostující celek se dostává do vedení, z velké dálky se prosazuje TOMÁŠ VONDRUŠKA. Asistence: Matyáš Kalina.

51:40
    Jakub Švelbl fauloval soupeře, rozehrávat tak budou domácí florbalisté.

51:38
    Petr Novotný měl před sebou odkrytou část branky, ale v rozhodující moment netrefil míček.