Galatasaray – Bayern 1:3 (kon.) | Inter – Salzburg 2:1 (kon.) | Benfica – Real Sociedad 0:1 (kon.)
Braga – Real Madrid 1:2 (kon.) | Lens – Eindhoven 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Kodaň 1:0 (kon.)
Sevilla – Arsenal 1:2 (kon.) | Union Berlín – Neapol 0:1 (kon.)
Manchester United
1:0 (0:0)
FC Kodaň
Úterý 24.10.2023, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Liga mistrů • Skupina A

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (23:06:34)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:6.

Závěr jako hrom! Manchester United nakonec porazil Kodaň po gólu Maguira a drží naděje na postup ze skupiny. Rudé ďábly spasil Onana, který chytil penaltu Larssona v 97. minutě.

90+8
    90+8. Penalta

90+7
    Onana vystihl směr střely a chytá penaltu Larssona!
    90+6. Žlutá karta

90+6
    McTominay v samém závěru zasáhl soupeře kopačkou do hrudi, vidí žlutou kartu a nabízí soupeři šanci na bod.