Getafe – Cádiz 1:0 (kon.)
Getafe CF
1:0 (0:0)
Cádiz CF
Pondělí 06.11.2023, 21:00 • Estadio Coliseum (Getafe) • Španělská LaLiga • 12. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 18:12. (23:09:28)

Fotbalisté Getafe vítězí nad Cádizem 1:0, přestože hráli od konce prvního poločasu o deseti! Ve 44. minutě jim byl vyloučen po druhé žluté kartě kapitán Dakoman.

Domácí však v oslabení předvedli heroický výkon, když soupeře po většinu času nepouštěli do žádného výraznějšího tlaku. Cádiz neměl ve druhé půli ani žádnou gólovou příležitost. V 76. minutě naopak hráči Getafe zužitkovali rohový kop, když se po prodloužení od Greenwooda prosadil hlavou Borja Mayoral. Poté mohl dokonce zvýšit Maksimović, jenž měl na kopačce tutovku po chybě soupeře v rozehrávce. Navýšení náskoku však nedovolil brankář Ledesma.

Hráči Getafe přerušili dlouhou sérii bez vítězství. Po pěti remízách v řadě zapsali také plný počet bodů. Cádiz zůstává těsně nad pásmem sestupu.

90+6

90+5
    Sergi Guardiola spíše ze zoufalství vystřelil z levé strany a za pokutovým územím a míč se snesl za bránu domácích. To už bude zřejmě konec duelu!

90+5
    Juan Iglesias pošetřil pro domácí nějaký čas u rohového praporku soupeře. Tam ho nakonec nastřelil Pires a Cádiz vhazuje. Čas ale rychle ubíhá.

90+3
    Darwin Machís si zabíhal na pravé křídlo, kam posílal míč Chust. Jeho pokus o přenesení hry byl ale moc dlouhý a balón končí až v zámezí.

90+1
    Rozhodčí nastaví pět minut!

89
    Střídání v týmu Getafe CF:
    ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Juan Latasa.

89
    Žlutá kartu obdržel domácí Gastón Álvarez, který se dopustil ostřejšího zákroku.

88
    Křečovitě hrajícím hostům dochází čas. Stále se jim nedaří dostat míč do šestnáctky soupeře.

86
    ze hřiště odchází Mason Greenwood, přichází Juan Iglesias.

86
    Po následném rohu se hosté ubránili.

85
    Mohlo to být o dva góly! Velkou chybu udělal Isaac Carcelén, který z vlastní šestnáctky směřoval přihrávku na střed hřiště. Chtěl oslovit zřejmě Chusta, ale balón sebral Nemanja Maksimović, který měl před sebou jen Jeremíase Ledesmu. Hostující gólman druhý gól ve své síti odmítl, když ránu srbského záložníka vytáhl nad!

84
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Rominigue Kouamé, přichází Álvaro Negredo.

82
    Damián Suárez nehodil technicky správně aut a balón byl tedy přisouzen hostím.

81
    Fanoušky Getafe gól hodně nabudil a nyní panuje v hledišti výborná atmosféra.

80
    Domácí navíc zůstávají aktivní a strávili další čas na útočné polovině Luis Milla nyní odcentroval do rukavic Ledesmy.

78
    Nutno říci, že Cádiz si za celý druhý poločas žádný větší tlak nevytvořil, byť hraje proti deseti. Fotbalisté Getafe bojují srdnatě a sahají dokonce po vítězství.

76
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Obrovská radost v ochozech! O deseti hrající Getafe jde do vedení! Hosté udělali obrovskou chybu při obsazování hráčů při rohovém kopu. Na přední tyči míč prodlužoval Mason Greenwood a hrací předmět se dostal přímo na hlavu na malém vápně úplně osamoceného BORJI MAYORALA. Na jeho hlavičku si sice Ledesma sáhl, ale vytěsnit balón mimo nedokázal.