Benátky n/J – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Hronov 4:2 (kon.) | Letňany – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:3 (po pr.) | Cheb – Mostečtí Lvi 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Opava – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Šumperk – Havířov 1:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Vyškov 10:4 (kon.) | Příbram – Písek 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vel. Meziříčí 1:9 (kon.)
Technika Hockey Brno
1:9 (0:4, 0:1, 1:4)
HHK Velké Meziříčí
Středa 08.11.2023, 18:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Dnes v Brně uvidíme utkání 13. kola 2. ligy skupiny Východ mezi domácí Technikou a Velkým Meziříčím.

Tento souboj bude zajímavý, byť je Velké Meziříčí poslední v tabulce, přičemž Technika je 8. a má o 10 bodů více.

Jenže, oba celky spolu utkaly 1.11. kdy se Velkém Meziříčí dohrával zápas druhého kola. Ten byl vyrovnaný, domácí dokonce vedli, ale Technika nakonec ve třetí třetině srovnala a dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny rozhodla při přesilovce. Právě moment před vyloučením domácího hráče přinesl hodně emocí, domácí hráči i fanoušci reklamovali filmování hráče Techniky.

Velké Meziříčí má domácím co vracet, máme se na co těšit! Buďte u toho s námi!

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    MIROSLAV JUDA.se dostal odraženému puku, nabruslil si do mezikruží a střelou k pravé tyči překonal Šemberu. Bez asistence.
    07:15 Miroslav JUDA - 0:1

08:02
    K dobré střele z pravého kruhu se dostal hostující Křenek, ale Šembera zasáhl pravým betonem.

10:26
    Oba celky se snaží hrát aktivně, ale chybí přesnost přihrávek.

10:39
    Teď se díky nepřesnosti hostí píská zakázané uvolnění.

11:33
    MAREK CHVÁTAL po rychlé kombinaci pálil z pravého kruhu, puk se zastavil až v síti.. Asistence: David Křenek a Tobiáš Handl.
    11:33 Marek CHVÁTAL - 0:2

12:04
    FILIP STŘECHA byl důrazný v brankovišti a je to 0:3!. Asistence: Tomáš Kochánek a Viktor Burian.
    12:04 Filip STŘECHA - 0:3

12:04
    Střídání v týmu Technika Hockey Brno:
    ze hřiště odchází Daniel Šembera, přichází Jakub Nešpůrek.

13:22
    Krásnou kombinaci se Strnadem a střechou zakončil střelou do odkryté branky MIROSLAV JUDA. Asistence: Milan Strnad, Filip Střecha.
    13:22 Miroslav JUDA - 0:4

13:22
    Oddechový čas pro tým Technika Hockey Brno.

Konec oddechového času.

14:42
    Hráči Techniky se snaží útočit, ale narážejí na dobře organizovanou obranu hostí.

16:16
    Teď dvakrát zahrozil domácí Holík, jeho první střela byla zablokována, druhý pokus vyrazil Cinka.

17:06
    Teď se Cinka zaskvěl proti střele Bartese, kdy už se zdálo, že puk skončí v síti.

18:06
    Nahozený puk je v Nešpůrkově lapačce, vhazuje se po pravici gólmana Techniky.

18:48
    Domácí hráči se dostali do útočného pásma, ale už ne ke střele.

19:25
    Puk je ve středním pásmu.

20:00

V první čáasti se dlouho nic zajímavého nedělo, ale pak nasázeli domácím v rychlém sledu tři branky, domácí reagovali střídáním brankářů, ael i nový muž v brankovišti brzy lovil puk ze své branky. Technika má čtyřicet minut na to, aby s utkáním něco udělala. Zatím toho moc dopředu nepředvedla.

20:01

21:05
    Autorem branky je JIŘÍ DOLEŽAL. Asistence: Aleš Trnka a David Křenek.

26:06
    Hostující Juda byl sám před Nešpůrkem, ale ten svůj celek podržel.

27:34
    Bude se vylučovat, Technika má výhodu.

27:57
    Vítězslav Brož – 2 min., nedovolené bránění.

29:06
    Hosté se osvobodili.

29:57

32:06
    Tomáš Vyroubal – 2 min., nedovolené bránění.

32:10
    Technika se osvobodila.

32:38
    Další vyhození Techniky.

33:27
    Dobrou šanci měl Strnad, ale Nešpůrek zasáhl lapačkou.

34:02
    Technika se ubrání, Cinka raději podržel nahozený puk před dojíždějícím útočníkem domácích.

34:06

34:11
    Viktor Burian – 2 min., nedovolené bránění.

38:53
    Domácí Kališ pálil od modré, ale nepřesně.

40:00

Ve druhé části jsme už tolik branek neviděli, ale šance ano. Technika stále nedokázala najít recept na Cinku v brance Velkého Meziříčí. Domácí mají ještě dvacet minut na to, aby s tím něco udělali.

Hráči obou celků i rozhodčí jsou na ledě, za chvíli začne třetí třetina.

40:01

40:11
    Hned na začátku měl dvě šance hostující Strnad, ale v obou případech jej vychytal Nešpůrek.

40:53
    Hráči Techniky se hnali do protiútoku, ale ten zastavil ofsajd.

41:29
    Hostující Kuba orazítkoval levou tyč Nešpůrkovy branky!

43:04
    Hraje se nahoru dolů. ale bez šancí

43:18
    Rychlý protiútok zakončil přesnou střelou MILAN STRNAD. Asistence: Pavel Ambrož a Petr Slabý.

48:25
    Hosté přesilovku využívají, když MIROSLAV JUDA po nahrávce Doležala pálil do odkryté branky.. Asistence: Jiří Doležal a David Křenek.
    48:25 Miroslav JUDA - 0:7

49:55
    Útok Velmezu zastavil ofsajd.

50:41
    Útok Techniky zastavil ofsajd.

50:41
    Karel Benýšek – 2 min., nesportovní chování.

51:02
    Autorem branky je VÍTĚZSLAV BROŽ. Asistence: Marek Chvátal a Tobiáš Handl.
    51:02 Vítězslav BROŽ - 0:8

51:13
    ze hřiště odchází Jakub Nešpůrek, přichází Daniel Šembera.

52:26
    Tomáš Pigl – 5 min. + OK, bitka.

Pavel Ambrož – 2 min., vražení na hrazení + 5 min. + OK, bitka.

Pigl dostal osobní trest, hosté hrají oslabení.

53:19

53:58
    VÍTĚZSLAV BROŽ vybojoval puk, ujel domácí obraně a bekhendovým blafákem překonal Šemberu. Bez asistence.
    53:58 Vítězslav BROŽ - 0:9

56:10
    Patrik Vašíček – 2 min., hákování.

58:10

58:43
    Technika právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ RAČICKÝ se pěkně uvolnil a bekhendem poslal puk pod horní tyč Cinkovy branky. Asistence: Lukáš Kaukič.
    58:43 Tomáš RAČICKÝ - 1:9

Za brankou Cinka se ještě hráči onou celků pošťuchujé, ale už se to uklidnilo.

Probíhá sportovní podávání si rukou, dnešní divoký zápas je definitvně u konce. Domácí hráči schytali pěkný výprask, hosté přetavili v branku téměř všechny své šance. Může je mrzet jen to, že Cinka přišel krátce před koncem o čisté konto. Tři body tedy putují do Velkého Meziříčí, domácí odjíždějí z ledu s prázdnou. Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů. (20:40:09)

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 59. Račický (Kaukič) – 8. M. Juda, 12. Chvátal (Křenek, T. Handl), 13. F. Střecha (Kochánek, Burian), 14. M. Juda (Strnad, F. Střecha), 22. Doležal (Trnka, Křenek), 44. Strnad (Ambrož, Slabý), 49. M. Juda (Doležal, Křenek), 52. Brož (Chvátal, T. Handl), 54. Brož

Technika Hockey Brno: Šembera (13.–52. Nešpůrek) – P. Vašíček, Kališ, M. Dufek (C), Kubica, K. Holík, Fajmon, Úlehla – Benýšek (A), Bartes, Kaukič – Havlát, Pospíšil (A), Tomaník – Picka, Račický, Harmim – Vyroubal, T. Pigl.
    Trenér: Jiří Rech

HHK Velké Meziříčí: Cinka (P. Juda) – Chvátal, Trnka, Slabý, Ambrož (C), Kochánek, Vlašín (A), Orsech – T. Handl, Křenek (A), Kotrba – Strnad, M. Juda, Doležal – Burian, D. Dolníček II, Kuba – F. Střecha, Šantora, Brož.
    Trenér: Jiří Adam

Rozhodčí: Šico – Gregar, Kalina